новини проекту

Підготовка до материнства: у Рівному вагітним розповіли про годування немовлят

27.03.2018, 15:19      Переглядів: 615

 У Родинному центрі "Сімейка" відбулась лекція для учасниць проекту "Пузата мама-2018". 

Організатори конкурсу підготували для його учасниць дуже насичену програму різноманітних майстер-класів, тренінгів, зустрічей та занять, в рамках яких вони дізнаватимуться про пологи, догляд за новонародженим малюком, грудне вигодовування, як зберегти психоемоційну стабільність, займатимуться спортом, плаватимуть, фотографуватимуться та ще багато-багато іншого.

 

У "Сімейці" підготували лекцію-практикум з основ грудного вигодовування. За допомогою спеціального масогабаритного манекену новонародженої дитини «Тимофія» вагітні навчались правильно прикладати маля до грудей, ознайомились зі зручними позиціями для годування.

Про підготовку до пологів, грудне вигодовування немовлят розповідала інструктор з підготовки до пологів,професійна доула Марина Попова.

- Дуже важливо, щоб вагітні жінки розуміли переваги підготовки до пологів, грудне вигодовування немовлят, як правильно прикладати дитину до грудей, що робити, коли виникають певні ситуації. Коли жінка знає, що на неї чекає, що і як відбуватиметься, як допомогти собі і дитині, уникнути можливих ускладнень – вона почувається значно впевненіше, чекає на появу дитини з радістю.  Важливо, щоб майбутні батьки розуміли, що за кожною порадою, яку вони отримують, стоїть науково доведений факт.

 

 

Контакти Родинного центру "Сімейка" та Школи батьківства "Коло серця" 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у: 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus