новини проекту

У Рівному сімейний український бренд відшиває одяг для вагітних та матусь

20.03.2018, 12:44      Переглядів: 799

Материнство надихає, змушує рухатись вперед. Цей факт підтверджує рівнянка, яка  після народження малюка створила  український сімейний бренд Mariamam.

- Все починається з народження власних діточок, - ділиться засновниця бренду Mariamam Марина Захарова. -Так сталося і з нами, з нашими близькими та знайомими. Поринувши в заклопотану буденність виникла потреба в речах, про які ніколи не задумувалися. Повсякденні необхідністі: як швидко нагодувати дитину на вулиці чи в непередбачуваних місцях; як не бути прив’язаними до тих чи інших речей свого гардеробу; що одягнути для того, щоб гарно виглядати при цьому і не завдавати ні дитині ні собі дискомфорту спонукали нас вигадати простий  та практичний одяг.

Усі речі бренду створені виключно для того, щоб полегшити такий приємний та незабутній для кожної жінки період життя пов’язаний з материнством якісними, практичними та саме головне комфортними речами.

- Ми використовуємо тільки натуральні тканини та намагаємося поєднати їх в добре продуманих та перш за все випробуваних на собі фасонах.- каже засновниця  Mariamam.- Щоб кожна мама відчула задоволення від носіння під час раннього материнства і довго могла насолоджуватися ними після нього, адже всі речі розроблені так, щоб ніхто і гадки не мав для чого вони були створені. Всі наші колекції є лімітовані, щоб надати більшої індивідуальності, краси та впевненості  вагітним та годуючим мамам. Ми дуже раді, що з кожним днем все більше матусь вибирають нас! 

 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

*на правах реклами

 

Читайте також:

comments powered by Disqus