новини проекту

У Рівному вагітним подарували картки "Sky-іменинник"

20.03.2018, 11:17      Переглядів: 809

В рамках проекту "Пузата мама" майбутні матусі отримали в подарунок картки "Sky-іменинник" від Парку сімейного відпочинку «SkyUP» .

Тож, відтепер вони матимуть можливість щомісяця безкоштовно відвідувати День Іменинника, а також накопичувати бонуси та використовувати їх на вхідний квиток, послуги та подарунки!

Окрім того, вагітні отримали стартові пакети учасниць проекту.

 Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка", "Коло Серця", Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "Аквараю"

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus