новини проекту

Фахівці клубу свідомого батьківства "Мозаїка" зустрілись із вагітними

04.11.2017, 10:33      Переглядів: 790

Громадська організація “Клуб свідомого батьківства “Мозаїка” провела  для майбутні матусь - учасниць проекту "Пузата мама-2017" лекцію на тему батьківства та підготовки до пологів.

Зустріч відбулась у партнера заходу -  Сімейній кімнаті Рівненської обласної наукової бібліотеки.

- Пройшла дуже тепла та по-домашньому приємна зустріч із мамусями які в очікуванні свого маленького дива, - розповідає керівник клубу Анна Дуднікова .- Ми багато говорили про основні етапи та моменти догляду за новонародженими.Вцілому, був дуже насичений діалог та обговорення важливих питань.Розповідали про життя після пологів,що ж робити з маленькою дитинкою , а би і мама, і малюк почувались комфорно.

   Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus