новини проекту

У Рівному обрати найкращі речі для новонародженого можна з послугою "бронювання"

12.11.2017, 09:07      Переглядів: 2882

 Аби процес перебування у пологовому будинку та період народження малюка був максимально комфортним для мами, радимо  заздалегідь підготуватись до вибору першого гардеробу новонародженого.

 

У Рівному кожна мама може обрати для дитячі речі у магазині "Кроха".  Магазин налічує величезний асортимент шапочок, повзунків, чоловічків, комбінезонів чи наборів для немовлят українських та закордонних виробників за доступними цінами.

 

Більше того, у  магазині "Кроха" діє послуга попереднього бронювання товару для новонароджених. Тобто, кожна вагітна може обрати товари для  своєї дитини, а забрати їх вже після народження.

 

 

Перед збором у пологовий усі речі варто поділити на три частини: необхідні на час пологів, після пологів і на виписку. У кожному пакеті повинні окремо лежати речі для немовляти. Також варто прикріпити до кожного список речей, що в ньому містяться. Це дозволить швидко зорієнтуватися як майбутній мамі, так і татусеві.

Продавці-консультанти магазину "Кроха" нагадують, що одяг для новонародженого має бути виготовлений з високоякісних, натуральних матеріалів, без домішок синтетики, мати дуже акуратні шви, краще щоб шви були ззовні виробу. Звеертайте увагу і на зручність - для новонародженого це важливо. Зазвичай маленькі діти рідко люблять переодягатися,тому необхідно звести час переодягання новонародженого до мінімуму.

Магазин "КРОХА" у Рівному

вул. Замкова, 26а (ТЦ "Grand Базар")

*на правах реклами

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus