новини проекту

Міфи вагітності: у Рівному лікар-гінеколог руйнував стереотипи

28.10.2017, 09:28      Переглядів: 1345

 Під час вагітності жінки, їй розповідають багато міфів, але чи можна вірити у все це? 

Відтак, у  Рівному в рамках проекту для вагітних "Пузата мама" у інформаційно-освітньому просторі "Інфохаб "відбулась лекція на тему  "Усе, що ви боялись запитати свого гінеколога. Міфи вагітності".

Лікар акушер-гінеколог Артур Федорків розповідав матусям про найпоширеніші стереотипи, якими й до цього часу лякають вагітних. Лікар на прикладах пояснював найскладніші процеси в організмі жінки.

- На жаль, і сьогодні в нашому суспільстві є безліч міфів, забобонів, що стосуються вагітності у  які вірить старше покоління. Так от, більшість з них не мають жодного підгрунтя. Наприклад, вважається, що вагітним не можна займатися спортом, не можна вести активний спосіб життя. Втім, насправді такі підходи шкодять здоровому батьківству та виношуванню малюка. Адже вагітність на дивані, не можна вважати здоровим материнством.

   Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus