новини проекту

Сьогодні розпочинається голосування за суперподарунки від Dybok.ua

23.10.2017, 15:54      Переглядів: 1464

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" стартує голосування від Меблевого партнера  Гіпермаркету меблів Dybok.ua. Минулого тижня тут відбувались справжні фотозйомки.

Впродовж двох днів  учасниць проекту фотографувала фотограф Юлія Петренко, макіяж - від візажиста sasha_rivne_mua (профіль у Інстраграм).

 

 

 

Зауважимо, що Гіпермаркет меблів Dybok.ua вже кілька років поспіль є Меблевим парнером Сімейного проекту "Пузата мама". Тож, рівненські вагітні щороку отримують від  Dybok.ua корисні подарунки.

Цьогоріч на переможниць, які наберуть найбільшу кількість голосів і будуть визначені шляхом відкритого і чесного голосування на сторінці ТМ «Дубок» чекають суперподарунки вд Меблевого партнера проекту "Пузата мама-2017" Гіпермаркету меблів Dybok.ua:

1 місце 50% знижки на купівлю будь-якого товару у Гіпермаркеті Dybok.ua
2 місце 40% знижки
3 місце 30% знижки 

ГОЛОСУВАТИ МОЖНА ТУТ 

ВАЖЛИВО: у разі перепосту конкурсу пам`ятайте,що вподобання фото тієї чи іншої учасниці ставимо на сторінці Dybok.ua. Інші "лайки" враховатись не будуть


Голосування розпочнеться 23 триватиме до 31 жовтня (включно).

Нагадаємо,у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є понад 30 тисяч товарів - що робить нас чи не найбільшим он-лайн каталогом меблів і товарів для дому в Україні.

Крім того, вагомою перевагою купівлі меблів і товарів для дому у  Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є низькі інтернет ціни та завжди актуальні та цікаві акції на різні категорії меблів.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus