новини проекту

У Рівному вагітні зустрілись із психологом

23.10.2017, 10:26      Переглядів: 1046

У Рівному вагітні, учасниці Сімейного проекту "Пузата мама" зустрілись із сімейним та дитячим практикуючим психологом Оленою Ярмолюк. Лекція-знайомство відбулась у офісі Платформи взаємодій "Простір".

Це перша лекція для цьогорічних учасниць проекту, надалі разом з вагітними на заняття приходитимуть і їх чоловіки.

- Поява дитини - важлива подія в житті жінки. Відчуття материнства наповнює життя новим сенсом. Водночас, враховуючи те, що через 9 місяців має з’явитися дві нові особистості: мама і дитина, - жінка проходить своєрідну школу емоцій та почуттів.Тож, разом з матусями ми будемо вивчати себе, вчитися бути справжніми і розуміючими батьками.- наголошує психолог. 

 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus