новини проекту

Гіпермаркет меблів у Рівному перетворився на місце фотозйомок вагітних

20.10.2017, 08:44      Переглядів: 1818

 У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" два дні майбутніх матусь провели у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua. Тут відбувались справжні фотозйомки.

Впродовж двох днів  учасниць проекту фотографувала фотограф Юлія Петренко, макіяж - від візажиста sasha_rivne_mua (профіль у Інстраграм).

- Працювати з малюками та вагітними - суцільне задоволення, - розповідає Юлія Петренко.- Я можу сказати, що це моя стихія і задоволення водночас. Разом ми шукали креативні підходи, щоб максимально розкрити красу матусь.Тож, вже з наступного тижня вже можна буде побачити результат нашої роботи.

Зауважимо, що Гіпермаркет меблів Dybok.ua вже кілька років поспіль є Меблевим парнером Сімейного проекту "Пузата мама". Тож, рівненські вагітні щороку отримують від  Dybok.ua корисні подарунки.

- Ми підтримуємо сімейні цінності і материнство, і саме тому є партнером сімейного клубу "Пузата мама",- пояснює директор Гіпермаркету меблів Dybok.ua Віталій Бєлєнький. - Нам важливо, аби  наші потенційні клієнти мали можливість оцінити наш сервіс, якість послуг та звичайно, асортимент товарів.

ВІдтак, на  переможниць, які наберуть найбільшу кількість голосів і будуть визначені шляхом відкритого і чесного голосування на сторінці ТМ «Дубок» чекають суперподарунки вд Меблевого партнера проекту "Пузата мама-2017" Гіпермаркету меблів Dybok.ua:

1 місце 50% знижки на купівлю будь-якого товару у Гіпермаркеті Dybok.ua
2 місце 40% знижки
3 місце 30% знижки 

Усе що потрібно для участі - обрати товар який подобається, сфотографуватись біля нього та збирати лайки.
Голосування розпочнеться 23 жовтня триватиме до 1 листопад

а(включно).

Нагадаємо,у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є понад 30 тисяч товарів - що робить нас чи не найбільшим он-лайн каталогом меблів і товарів для дому в Україні.

Крім того, вагомою перевагою купівлі меблів і товарів для дому у  Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є низькі інтернет ціни та завжди актуальні та цікаві акції на різні категорії меблів.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus