новини проекту

У Рівному вагітні готуються до пологів у "Сімейці"

16.10.2017, 19:26      Переглядів: 1451

 У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» набирає обертів.

Наразі у вагітних розпочалися цікаві та корисні активності. Організатори конкурсу підготували для його учасниць дуже насичену програму різноманітних майстер-класів, тренінгів, зустрічей та занять, в рамках яких вони дізнаватимуться про пологи, догляд за новонародженим малюком, грудне вигодовування, як зберегти психоемоційну стабільність, займатимуться спортом, плаватимуть, фотографуватимуться та ще багато-багато іншого.

«Пузаті мами» осіннього сезону вже відвідали перші заняття у Родинному центрі "Сімейка". Тут, окрім підготовки до пологів, основ грудного вигодовування чекає на «пузатих мам» і лекція про партнерські пологи. Адже чоловікам не менш важливо розуміти чим вони можуть бути корисні, де їхня зона відповідальності, а що робити в пологовій залі не рекомендовано.

- Дуже важливо, щоб вагітні жінки розуміли переваги підготовки до пологів.- розповідає сертифікована доула, інструктор з підготовки до пологів Родинного центру «Сімейка»Марина Попова-Веремчук.- Коли жінка знає, що на неї чекає, що і як відбуватиметься, як допомогти собі і дитині, уникнути можливих ускладнень – вона почувається значно впевненіше, чекає на появу дитини з радістю. На лекціях ми зробили акцент на потребах жінки в пологах, розбиралися разом, які фактори допомагають жінкам народжувати легко, а які – лише уповільнюють і ускладнюють процес. Говорили про біль в пологах і як його не боятися. Як доула, старалася поділитися з учасницями маленькими секретами, як полегшити свій стан під час появи малюка. Також впродовж усіх лекцій намагатимусь хоч трішки розповісти про новий досвід, отриманий під час навчання в Голландії на курсі легендарно акушера-гінеколога Мішеля Одена. Важливо, щоб майбутні батьки розуміли, що за кожною порадою, яку вони отримують, стоїть науково доведений факт.

Також у "Сімейці" підготували лекцію-практикум з основ грудного вигодовування. За допомогою спеціального масогабаритного манекену новонародженої дитини «Тимофія» вагітні навчаться правильно прикладати маля до грудей, ознайомляться зі зручними позиціями для годування. 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus