новини проекту

У Рівному дитячий лікар проведе зустріч-лекцію з батьками

15.10.2017, 11:18      Переглядів: 1132

Найактуальніші та найважливіші теми  у догляді за новонародженими разом з рівненськими батьками обговорить лікар-педіатр-неонатолог Центру репродукції "Благодар" Ірина Нагорна.

Зустріч відбудеться у Сімейній кімнаті Рівненської обласної наукової бібліотеки в рамках проекту "Пузата мама"

Тут говоритимуть про вакцинацію, догляд за новонародженими, введення прикорму, допомогу при нещасних випадках, та якою має бути домашня аптечка малюка.

- Ми тримаємо руку на пульсі усіх етапів життя наших учасниць. Спочатку ми готували їх до пологів, зараз намагаємось бути корисними та всіляко допомагати у догляді за дітками. Звичайно, навіть ті мами, які мають вже малюків, з часом забувають те, як правильно вводити прикорм, чи якими засобами користуватись при алергії , або ж що робити, коли дитина обпеклась чи впала. - каже засновник проекту "Пузата мама" Оксана Кравець. 

Послухати лікаря можуть приходити усі бажаючі. Час зустрічі: 17 жовтня, 14 год.

 Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus