новини проекту

Учасниці проекту "Пузата мама" навчаються у Центрі розвитку дитини «Радік»

29.09.2017, 09:56      Переглядів: 1235

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» набирає обертів.

Наразі у вагітних розпочалися цікаві та корисні активності. Організатори конкурсу підготували для його учасниць дуже насичену програму різноманітних майстер-класів, тренінгів, зустрічей та занять, в рамках яких вони дізнаватимуться про пологи, догляд за новонародженим малюком, грудне вигодовування, як зберегти психоемоційну стабільність, займатимуться спортом, плаватимуть, фотографуватимуться та ще багато-багато іншого. 

Цього тижня перше заняття для вагітних та зустріч з психологом відбулися у Центрі розвитку дитини «Радік».

- Перша лекція пройшла відмінно. Дякуємо учасницям проекту за активність та позитивний настрій. Вагітні були активні, зацікавлені, задавали багато питань. Також виконували усі завдання. Крім того, учасниці підготували свої побажання, які я спробю виконати на наступному тренінгу "Щаслива мама" - зазначила керівник Центру розвитку дитини «Радік» Мирослава Палюшек.

 Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus