новини проекту

У Рівному матусі влаштували яскраві День іменинника та післяпологову вечірку

15.09.2017, 14:03      Переглядів: 2491

 В рамках проекту "Пузата мама" учасниці минулих років влаштували для себе та своїх дітлахів справжнє святкування. 

Учасницям, які зовсім нещодавно були вагітними, а їх малюкам усього по кілька місяців, не сидиться удома. Дівчата вкотре доводять, що декретна відпустка - це час, коли можна корисно проводити своє дозвілля. Кажуть,життя після "Пузатої мами-2017" кардинально змінилось, не зважаючи на те, що додалось приємних материнських турбот.

- Ми не перестаємо спілкуватись після завершення проекту. Часто бачимось, дехто навіть став кумами, - розповідає Світлана Шатковська.- Вцілому, ми  - справжня дружна команда матусь. От, сьогодні вирішили зібратись на таку собі післяпологову вечірку, тут познайомимо наших діток, поговоримо, ну, і завичайно трішки розважимось.

Не обійшлось і без подарунківМагазин "КРОХА" підготував кожній матусі приємний сюрприз.

Також у цей день учасниці 2016 року організували для діток  День іменинника у ЖК "Щасливе". Тут було усе як на справжньому дні народженні: кульки, солодощі, подарунки.

- Традиційно кілька разів ми збираємось і святкуємо народження наших діток. Це хороша традиція та можлвість нам побачитись, - ділиться учасниця "Пузатої мами-2016" Дана Антончук.

Фотограф Юлія Петренко влаштувала для мам та малюків фотосесію. 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus