новини проекту

Завтра у Рівному завершується набір вагітних у "Пузату маму"

10.09.2017, 14:48      Переглядів: 2210

У Рівному продовжують набір вагітних для участі у проекті "Пузата мама".

До цього часу проект проводився лише раз у рік -  з лютого по травень. Наразі організатори відкривають осінній сезон VIII сезон.. Тож, ті хто вже готується стати батьками цієї осені та зими можуть сміливо заповнювати анкету.

Як завжди, вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі,майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства. 

Над образами вагітних під час фотозйомок працюватимуть справжні професіонали: фотограми Марина Худаніч, Дмитро Шпак та Юлія Петренко. Візаж робитимуть Катерина Олексієвець та Окссана Біла.

Арт- візаж животиків - від Марії та Юлії Горуни.

Нагадаємо, покликання та мета «Пузатої мами» - пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Зазначимо, що VIII сезон проекту для вагітних «Пузата мама-2017» триватиме до кінця листопада, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Відтак, наразі вже розпочато прийом заявок на участь від вагітних жінок.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців. (дата пологів має бути не раніше кінця листопада).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• фото

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 11 вересня 2017 року, включно.

На учасниць «Пузатої мами-2017» в рамках конкурсу чекає низка тренінгів – як психологічних, антидепресивних, так і для позитивного налаштування та саморозвитку. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Традиційною ж особливістю конкурсу «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможців і переможених. А закінчиться конкурс, як завжди, фінальною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці цьогорічного конкурсу, а також дітки учасниць усіх минулорічних проектів «Пузатої мами».

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2017» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus