новини проекту

У Рівному триває набір вагітних для участі у проекті "Пузата мама"

04.09.2017, 10:31      Переглядів: 2523

У Рівному продовжують набір вагітних для участі у проекті "Пузата мама".

До цього часу проект проводився лише раз у рік -  з лютого по травень. Наразі організатори відкривають осінній сезон VIII сезон.. Тож, ті хто вже готується стати батьками цієї осені та зими можуть сміливо заповнювати анкету.

-  Наш проект розрахований на певну кількість вагітних. Зазвичай, це не більше 20 осіб, - розповідає засновник проекту Оксана Кравець.  - Однак, минулого сезону зважаючи на рекордну  кількість бажаючих, ми дещо відійшли від правил, і  у результаті мали  аж 27 фіналісток.

 

Як завжди, вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі,майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства. 

Нагадаємо, покликання та мета «Пузатої мами» - пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Зазначимо, що VIII сезон проекту для вагітних «Пузата мама-2017» триватиме до кінця листопада, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Відтак, наразі вже розпочато прийом заявок на участь від вагітних жінок.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців. (дата пологів має бути не раніше кінця листопада).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• фото

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 11 вересня 2017 року, включно.

На учасниць «Пузатої мами-2017» в рамках конкурсу чекає низка тренінгів – як психологічних, антидепресивних, так і для позитивного налаштування та саморозвитку. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Традиційною ж особливістю конкурсу «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможців і переможених. А закінчиться конкурс, як завжди, фінальною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці цьогорічного конкурсу, а також дітки учасниць усіх минулорічних проектів «Пузатої мами».

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2017» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Оксана ПРОКОПЧУК

 

Читайте також:

comments powered by Disqus