новини проекту

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2017» відкриває VIII сезон

29.08.2017, 09:33      Переглядів: 6246

Проект для вагітних «Пузата мама-2017» відкриває VIII сезон.

До цього часу проект проводився лише раз у рік -  з лютого по травень. Наразі організатори відкривають осінній сезон. Тож, ті хто вже готується стати батьками цієї осені та зими можуть сміливо заповнювати анкету.

-  Цьогоріч вперше за 7 років нашої діяльності ми вирішили провести "Пузату маму" для тих вагітних, які з очевидних причин не можуть стати учасницями навесні. А тому, наш старт стане своєрідним сюпризом для тих матусь, які вже давно мріяли стати частинкою "Пузатої мами". - розповідає засновник проекту Оксана Кравець.

Як завжди, вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі,майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства. 

Важливим є і те, що підготовку до пологів, яку отримують учасниці проекту, лікарі пологових будинків називають безцінною. Головний лікар міського пологового будинку Сергій Сулімовський розповідає, що добре підготовлену вагітну видно одразу.

- Коли у пологовому залі знаходиться жінка, яка не панікує, а знає як себе поводити, як дихати, що робити- це величезна допомога нам, лікарям. Тому, значна заслуга "Пузатої мами" як проекту для вагітних - це знання та досвід, а тому я вдячний, що можу і себе вважати причетним до такої хорошої місії.

Нагадаємо, покликання та мета «Пузатої мами» - пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Зазначимо, що VIII сезон проекту для вагітних «Пузата мама-2017» триватиме до кінця листопада, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Відтак, наразі вже розпочато прийом заявок на участь від вагітних жінок.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців. (дата пологів має бути не раніше кінця листопада).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• фото

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 11 вересня 2017 року, включно.

На учасниць «Пузатої мами-2017» в рамках конкурсу чекає низка тренінгів – як психологічних, антидепресивних, так і для позитивного налаштування та саморозвитку. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Традиційною ж особливістю конкурсу «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможців і переможених. А закінчиться конкурс, як завжди, фінальною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці цьогорічного конкурсу, а також дітки учасниць усіх минулорічних проектів «Пузатої мами».

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2017» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Оксана ПРОКОПЧУК

 

Читайте також:

comments powered by Disqus