новини проекту

Створення найкращих умов для рівненських родин:Компанія Fine City development підтримує проект для вагітних

20.05.2017, 08:24      Переглядів: 4494

Вже cьомий рік поспіль до Міжнародного Дня матері у Рівному відбувається справжнє свято материнства та сім’ї – сімейний проект для вагітних «Пузата мама». Щороку до проекту долучається все більше рівненських родин.

Тож, цьогоріч компанія “Fine City development”, забудовник мікрорайону Басів схил приєдналась до сімейного проекту “Пузата мама -2017” та виступила генеральним партнером.

Зауважимо, майже 30-гектарне будівництво нового мікрорайону «Басів схил» продовжуватиме вулицю Студентську. Це буде безперечно, революційна концепція нового житлового мікрорайону. Відтак, тут заздалегідь продумано все до дрібниць майбутніх мешканців, а особливо молодих родин та їх діток.

- «Пузата мама» - безпрецедентний проект. Принаймні мені не відомо про його аналоги в Україні, - розповідає Олена Сєргєєва, PR-менеджер компанії"Fine City Development". - Чудово розумію наскільки важливо для вагітних жінок в сучасних реаліях не залишатись наодинці з власними проблемами. Чути поради фахівців – лікарів, психологів, соціологів і просто більш досвідчених у цих питаннях подруг. В цей час важливо багато спілкуватись, радіти життю, як своєму, так і тому що ось-ось має з’явитися на світ. А ще дуже приємно відчувати увагу та повагу від оточуючих. Все це вже не перший рік безкорисливо дарує своїм учасницям конкурс «Пузата мама», конкурс, в якому всі – переможниці. Компанія «Fine City Development» дуже вдячна організаторам проекту за можливість бути цьогоріч його генеральним партнером. Адже ми будуємо у Рівному мікрорайон Басів схил, в архітектурній концепції якого враховані найкращі сімейні цінності, відродження добросусідських традицій спілкування між мешканцями, найкращі умови для життя, розвитку та виховання наших дітей. Отже, співпадіння світоглядів наших проектів і нашої спільної мети: зробити життя рівнян більш здоровим, безпечним і процвітаючим, є абсолютно очевидними. Ми щиро бажаємо учасницям конкурсу щасливого материнства, а організаторам і всім тим, хто долучився до цієї чудової справи, успіху в подальшому розвитку унікального рівненського проекту «Пузата мама».

  

На фіналі проекту, минулорічні учасниці та гості підготували справжню стіну побажань та порад для майбутніх матусь та татусів. Тут бажали усього: від сімейного щастя до спокійних нічок.

 

 

 БІЛЬШЕ ФОТО З ФІНАЛУ "ПУЗАТОЇ МАМИ-2017":

"Пузата мама-2017". Фото Олександра Богатиря

"Пузата мама-2017". Фото Дмитра Шпака

Згідно графіку робіт, перші 3 секції першого кварталу мають бути зведені та здані в експлуатацію вже наприкінці 2017-го. А весь комплекс (тобто ще три секції) – до кінця 2018-го. Проектанти впевнені, що цього вдасться досягнути завдяки монолітно-каркасному будівництву. Попередньо планується звести близько 25 кварталів.

І хоча поруч з першим кварталом Басового схилу вже є два діючих дитсадка, у недалекому майбутньому планується організація й приватних дитсадків.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Фото - Дмитра Шпака та Олександра Богатиря

Читайте також:

comments powered by Disqus