новини проекту

Гіпермаркет меблів та люстр Dybok.ua розпочав розіграш мегапризів для вагітних

04.05.2017, 13:46      Переглядів: 5785

 У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" стартували фотозйомки майбутніх матусь у Гіпермаркеті меблів та люстр Dybok.ua.

Голосування відбуватиметься на офіційній сторінці Гіпермаркету меблів Dybok.ua, і розпочинається сьогодні, 4 травня та триватиме до  17 травня(включно).

ГОЛОСУВАТИ МОЖНА ТУТ

 

Нагадаємо вагітних фотографувала відомий фотограф Сніжана Никончук. Макіяж учасниць проекту - від професійних візажистів Лілії Никончук та Аліни Мирончук.

 

Одяг від інтернет-магазину одягу «Garne.com.ua».

На переможниць, які наберуть найбільшу кількість голосів і будуть визначені шляхом відкритого і чесного голосування на сторінці ТМ «Дубок» чекають суперподарунки вд Меблевого партнера проекту "Пузата мама-2017" Гіпермаркету меблів Dybok.ua:

1 місце Модульна система "Доміно" від фабрики VipMaster
2 місце Матрас Агат 3D від фабрики "СвітМеблів" 
3 місце Сертифікат на 1 тисячу гривень на купівлю люстр і освітлення у Гіпермаркеті Dybok.ua

 

Нагадаємо,у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є понад 30 тисяч товарів - що робить нас чи не найбільшим он-лайн каталогом меблів і товарів для дому в Україні.

Крім того, вагомою перевагою купівлі меблів і товарів для дому у  Гіпермаркеті меблів Dybok.ua є низькі інтернет ціни та завжди актуальні та цікаві акції на різні категорії меблів.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus