новини проекту

Майже 30 вагітних Рівного провели день у КСК "Патріот"

03.05.2017, 10:44      Переглядів: 4783

 Учасниці "Пузатої мами - 2017" напередодні фінальної частини проекту провели день у Кінно-спортивному клубі "Патріот", що знаходиться у  селі Козлин, за 17 км від міста Рівне.

У затишному місці, поряд із сосновим лісом матусі насолоджувались гарним сервісом та бездоганно красивою природою.

Тут є все для хорошого та активного сімейного відпочинку у будній день чи вихідні. На території комплексу є дитячий майданчик, смачна кухня, прокат велосипедів, уроки верхової ізди для дітей та дорослих, а також басейн та готель.

Окрім чудової місцевості, чистого повітря  та хорошого сервісу, учасницям проекту "Пузата мама"  провели екскурсію конюшнею справжніх породистих чемпіонів. Тут вагітні влаштвали справжні фотозйомки із скакунами.

Зауважимо, що так звана іпотерапія для майбутніх мам є своєрідним релаксом, такі сеанси спілкування з кіньми дозволяють розслабитись та налаштовують на позитив. Це не лише чудовий варіант для проведення дозвілля, а й хороше заняття майбутніх матусь та дітлахів.

- Для мене - це прекрасний день у чудовому місці. Заклад просто вражає своїм затишком та водночас різними активностями - величезною територією, басейном, уроками верхової ізди.Тепер я знаю, де проводитиму час із родиною, адже це гарна альтернативна нашому звичному відпочинку на вихідні. - розповідає учасниця проекту Оксана Вільчинська.

Після екскурсій та прогулянки майбутніх матусь пригощали смачними стравами від затишного ресторану "Золота підкова" розміщеного на території комплексу. Важливим є те, що усі страви тут готуються з екологічно-чистих, натуральних продуктів, які зібрані з власного городнього господарства та вирощені на своїй фермі. 

 

Нагадаємо, КСК «Патріот» був створений у 2007 році.

Ціль і завдання клубу – популяризація і розвиток кінного спорту в Рівненській області і по Україні в цілому, а також активне впровадження ідей здорового способу життя і загальне зацікавлення різних верств населення м.Рівне і області до заняття верховою їздою і кінним спортом, а також допомога хворим дітям на ДЦП іппотерапією. Крім того, тут діє  Дитячо-юнацька спортивна школа та можна навчитись їзді верхи усім бажаючим. Для заняття спортом є вся необхідна амуніція і екіпіровка.

 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus