новини проекту

Учасниці "Пузатої мами - 2017" проведуть день у КСК "Патріот"

26.04.2017, 09:14      Переглядів: 4391

 Учасниці "Пузатої мами - 2017" напередодні фінальної вечірки вирушать у гості у Кінно-спортивний клуб "Патріот". 

Окрім чудової місцевості, чистого повітря  та хорошого сервісу вагітні тут зможуть побачити справжніх породистих скакунів-чемпіонів і навіть побути у їх компанії.

Зауважимо, що так звана іпотерапія для майбутніх мам є своєрідним релаксом, адже таке проведення часу дозволяє розслабитися і забути про звичні турботи. 

Також майбутніх матусь пригощатимуть смачними стравами від затишного ресторану розміщеного на території комплексу. Важливим є те, що усі страви готуються з екологічно-чистих, натуральних продуктів, які зібрані з власного городнього господарства та вирощені на своїй фермі. 

Нагадаємо, КСК «Патріот» був створений у 2007 році.

Ціль і завдання клубу – популяризація і розвиток кінного спорту в Рівненській області і по Україні в цілому, а також активне впровадження ідей здорового способу життя і загальне зацікавлення різних верств населення м.Рівне і області до заняття верховою їздою і кінним спортом, а також допомога хворим дітям на ДЦП іппотерапією. Крім того, тут діє  Дитячо-юнацька спортивна школа та можна навчитись їзді верхи усім бажаючим. Для заняття спортом є вся необхідна амуніція і екіпіровка.

Оксана КРАВЕЦЬ


 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus