новини проекту

Для рівненських вагітних влаштують справжню вечірку

22.04.2017, 10:00      Переглядів: 4756

У Рівному проект «Пузата мама-2017» не припиняє дарувати сюрпризи та приємні емоції його учасницям. Відтак, 27 квітня, на майбутніх матусь чекає неймовірна ексклюзивна масова вечірка, в якій візьмуть участь усі фіналістки  конкурсу.

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна приблизно за 3-4 тижні до пологів.

Зазвичай, «Бебі Шауер» організовують для майбутньої матусі її подруги, аби якнайкраще проявити свою турботу і повагу до вагітної перед її пологами. Близькі на вечірці дарують майбутнім мамам подарунки, які будуть корисні як дитині, так і самій мамі. Відтак, зважаючи на таку традицію, учасниці конкурсу вагітних "Пузата мама-2016" обмінюватимуться між собою корисними сюрпризами, які вони заздалегідь приготували одна для одної.

Цьогоріч вечірка вагітних від «Пузатої мами» пройде у ресторані "Melange".  Там майбутніх матусь частуватимуть вишуканими стравами, смачними напоями та ніжними солодощами.

ВИШУКАНИЙ РЕСТОРАН "МЕЛАНЖ" ЗАПРОШУЄ ДО СЕБЕ РІВНЯН

Тут можна провести чимало заходів - від ділової чи романтичної зустрічі до сімейного свята чи корпоративу.

Це стильний ресторан, в якому панує атмосфера гармонії та розкоші.Дизайн закладу продуманий в ніжних пастельних тонах, що робить оформлення святкової зали гармонійним та неповторним у будь-якому кольорі.

Справжньою родзинкою вечірки є традиційна поїздка на справжніх лімузинах, люб`язно наданих компанією "ІкваПрокат". Відтак, 26 квітня  елітні довгі автомобілі вже чекатимуть на своїх пасажирок у самому центрі Рівного – біля майдану Незалежності. Тож вже звідти дівчата, власне, і вирушать на свою вечірку.

Окрім усього, на вечірці вагітних для фіналісток «Пузатої мами-2017» також буде оформлено та красиво декоровано солодкий стіл – Candy Bar від агенції свят "Вухате зайчення"А головним «героєм» кендібару для вагітних буде смачний тематичний торт від рівненського кондитера Ольги Григорук та домашньої кондитерської «Солодке життя».

- Метою проведення вечірки є організація цікавого і позитивного дозвілля для вагітних, а також дати їм можливість вкотре переконатися, що вагітність – не хвороба, а особливий період, під час якого також можна бути активною і не менш начисено проводити свій вільний час, - розповідає організатор проекту "Пузата мама" Оксана Кравець. - Умови проведення такої вечірки будуть максимально підлаштовані під "вагітну" аудиторію, аби позитивні емоції отримали разом із майбутніми матусями отримали також і їхні малюки у животиках. Адже від настрою мами напряму залежить і настрій дитинки.

Також незабутній аксесуар будь-якого свята - квіти подарує вагітним безкоштовна доставка квітів в місті Рівному Flowertree Rivne. Крім того, відбудеться розіграш подарунків від Салону гарних нігтів Vanille/

 

Марина НАЗАРЧУК

Фото – з архіву «Пузатої мами»

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus