новини проекту

Рівненським вагітним розповіли, яку музику слухати під час вагітності

14.04.2017, 08:00      Переглядів: 4289

Громадська організація “Клуб свідомого батьківства “Мозаїка” провела  для майбутні матусь - учасниць проекту "Пузата мама-2017" лекцію на тему сновидінь та вибору музики під час вагітності.

Зустріч відбулась у партнера заходу -  Сімейній кімнаті Рівненської обласної наукової бібліотеки.

Дуже часто сучасні жінки переймаються питанням - що вибрати для прослуховування під час вагітності, щоб сприяти пізнавальному і емоційному розвитку дитини вже в утробі. Психологи кажуть, що за допомогою музики можна впливати на розвиток людського характеру. Доведено, що ще перебуваючи в животі у матері, дитина не тільки чує, але і розпізнає звуки, і навіть по-різному сприймає їх – одні дуже позитивно, інші-негативно.

- Пройшла дуже тепла та по-домашньому приємна зустріч із мамусями які в очікуванні свого маленького дива, - розповідає керівник клубу Анна Дуднікова .- Ми багато говорили про сновидіння, як вони змінюються під час кожного триместру вагітності. Також обговорили ,яке значення має музика під час вагітності ,полог та післяпологового періоду , про емоції під час вагітності. А ще встигли дізнатись про тонкощі пологів та психологіний стан новонародженої дитинки. От приміром, музика є мистецтвом, що викликає в людській душі дуже сильний емоційний відгук. Не дарма в деяких країнах було створено новий напрям у медицині - музикотерапія. Спокійне розмірене музика позитивно позначається на загальному стані людини, стабілізує дихання і серцеву діяльність, заспокоює і знімає втому.

 Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus