новини проекту

З дружиною у пологовий: відомі рівненські татусі розповіли про партнерські пологи

13.04.2017, 10:14      Переглядів: 5491

Якщо декілька років тому присутність чоловіка на пологах була дивиною, то зараз це цілком звичайна річ. Стояти під вікнами пологового і хвилюватися, чи приєднатися до дружини, яка народжує? Для багатьох чоловіків  - це доволі важкий вибір.Особливо для тих, хто готується батьками стати вперше. 

Тож, в рамках  "Пузата мама-2017" досвідчені татусі  - рівненський нардеп Юрій Вознюк та депутат Рівнеради  Олександр Курсик провели лекцію для сімейних пар. Відтак, практичні поради підкріплені досвідом обов`язково стануть у нагоді учасникам проекту.

Зустріч відбулась у Родинному центрі "Сімейка".

Говорили на різні теми: про власний досвід народження діток, у яких пологових та як народжували, чому пішли на спільні пологи, роль і функції чоловіка у пологовому залі та наскільки це важливо для подружжя.

Олександр Курсик як тато двох донечок розповів про власний батьківський досвід.

 

- Я вже не вперше читаю лекцію вагітним, але кожного разу це якось по-особливому. Приємно, навіть самому згадати ці чудові моменти появи на світ моїх дівчат. Я нікого і нічого не вчу, я просто розповідаю як все відбувалося у нас. Аналізую перші та другі пологи, і сподаюсь, що таким чином вагітні беруть собі щось корисне. Безперечно, є кумедні моменти, є й вони реально важливі та серйозні. Саме тому, я сподіваюся, що комусь допоміг. Головна мета моєї розповіді - переконати чоловіків, що вони мають бути поруч з дружиною, дихати з нею, вирішувати дрібні проблеми, а не "бухати" дома, бо у нього дитина народилася. У мене двоє дітей, і обох своїх перлинок я бачив першим.

Юрій Вознюк, який двічі був у пологовому залі також рекомендує майбутнім татусям іти на пологи. За його словами присутність чоловіка суттєво допомагає дружині в момент появи на світ малюка.

- Рішення  чоловік має прийняти сам, а потім запитати дозвіл у дружини. І у випадку ствердного "так" - готуватись до спільних пологів. Крім того, ця подія у вашому житті не заради моди, не для того, щоб потім хизуватись фото, не заради підтримання тренду... Ця подія, виключно, для полегшення пологів для майбутньої мами. І оскільки тато прийняв рішення піти - то має повністю виконувати усі забаганки дружини та команди акушерів і лікарів. Морально це не легко, але воно того вартує). Я двічі приймав участь у спільних пологах і не на секунду не пошкодував про це. Присутність чоловіка на пологах - це підтримка та впевненість для дружини, та усвідомлення цінності цього моменту для самого чоловіка.

ТАТУСЕВІ ДОНЬКИ: РІВНЕНСЬКИЙ НАРДЕП РОЗПОВІВ, ЯК ОБИРАТИМЕ МАЙБУТНЬОГО ЗЯТЯ

Нагадаємо, що сам конкурс «Пузата мама» покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності. Метою його проведення є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних. Відтак, проект дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий трепетний період. Таким чином, усі вагітні учасниці проекту вже сьомий рік поспіль демонструватимуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

А наприкінці проекту на усіх його учасниць чекає грандіозне фінальне шоу, де майбутні матусі дефілюватимуть по справжньому подіуму, яке відбудеться 4 травня о 17 год. пабі "Сталева Гора". Ведучими фінальної вечірки «Пузата мама-2017» вже традиційно будуть найзапальніші татусі Рівного – Андрій Осташ (MC Дюк) та Олександр Курсик.

Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus