новини проекту

Вагітні на фітнесі: у Рівному мами займаються спортом (+фото)

10.04.2017, 11:06      Переглядів: 5632

Під час вагітності не тільки можна, а й треба займатися фітнесом. Такі заняття полегшують виношування дитини і позитивно позначаються на здоров`ї майбутньої матері.

Відтак, вагітні рівнянки учасниці проекту "Пузата мама -2017"  завітали у EGO club на фітнес-заняття.

Займатися такою гімнастикою фахівці рекомендують регулярно, звичайно  при умові прекрасного самопочуття і відсутності протипоказань.

  

- В сучасному світі ні для кого не новина, що потрібно вести активний спосіб життя. І вагітність цьому не завада, -пояснює фітнес-менеджер фітнес-центру "E.G.O. -club" Тетяна Росквас.- Активність корисна не тільки для мами, але й  майбутній дитині. Заняття підвищать витривалість та підготують організм до пологів. Покращать кровообіг у внутрішніх органах та процес життєдіяльності. Під час вправ відбувається тренування м`язів, пресу та спини. Це у свою чергу буде профілактикою різноманітних ускладнень. А дихальна гімнастика навчить жінку правильній поведінці та диханню під час народження дитини. 

І головне, пам`ятайте спорт - це завжди добре, модно і корисно. У період вагітності постарайтеся виконувати не важкі фізичні навантаження. Найкраще відвідувати спеціальні заняття з  для вагітних. А інші види спорту залиште на післяпологовий період, коли вам потрібно буде відновити форму.

www.egoclub.com.ua                                                                                           фото - фотограф Дмитро ШПАК

Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus