новини проекту

У Рівному на тижні моди вийшли на подіум вагітні (+фоторепортаж)

31.03.2017, 08:18      Переглядів: 7154

У Рівному офіційно стартував 15-тий ювілейний сезон модної події “Fashion Time”. Відтак, впродовж тижня для рівнян щодня відбуваються цікаві фешн-події.

Однією з родзинок “Fashion Time” став вихід вагітних рівнянок - учасниць  Сімейного проекту "Пузата мама-2017", які продемонстрували колекцію для майбутніх мам від інтернет-магазину Garne.com.ua.

Як справжні моделі, на підборах у красивому одязі вони продемонстували, що вагітність - не перешкода для активного життя. 

  

 

 

- Насправді правильно, коли будучи вагітною, жінка не сидить на місці, розповідає засновник проекту "Пузата мама" Оксана КРАВЕЦЬ.-  За 7 років діяльності "Пузатої мами" ми вперше беремо участь у  модному показі такого маштабу, хоча в проекті маємо чимало корисних активностей. Тут важливим є те, що таким підходом, ми реалізовуємо місію нашого проекту- здорове та активне материнство.

 

 

 

Самі ж вагітні рівнянки в захваті і розповідають, що незважаючи на втому дуже задоволені.

- Ми хвилювались, адже для кожної з нас така подія  відбулась вперше у житті, - ділиться  учасниця проекту "Пузата мама-2017" Світлана Шатковська.- Думаю, це корисний та цікавий досвід. Тому можливо, це стане для нас початком чогось нового. І на наступний “Fashion Time” ми прийдемо разом з малюками!

Більше новин у рубриці "ПУЗАТА МАМА"


 

 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

фото - Олег НАУМЧУК

Читайте також:

comments powered by Disqus