новини проекту

Оренда лімузинів у Рівному: як звичайний позашляховик перетворюють на шикарний лімузин?

27.03.2017, 15:58      Переглядів: 5046

На сьогоднішній день наявність на вулицях Рівного, та й інших міст поява шикарних лімузинів вже ні у кого не викликає здивування. Вони – неодмінний елемент весілля, вечірки, випускного чи дня народження. Ця машина завжди символізувала силу, гроші і владу,а поява на такій машині є надзвичайно ефектною. Та звідки ж беруться такі велетні?

Своєю незвичайним появою лімузини зобов’язані яскравому розуму винахідника, газового різака і зварювального апарата! Ось таким було це тріо, яке внесло в наш світ ще один елемент розкоші і комфорту на початку 20- х років в Америці.

Лімузин (від франц. Limousine ) назва кузова сучасного легкового автомобіля, що має жорстку засклену перегородку, що відокремлює переднє сидіння від решти частини пасажирського приміщення. Кузови типу лімузин застосовуються тільки на великих автомобілях високого класу (наприклад Lincoln, Cadillac, Hummer. Mercedes – Benz). Взагалі, лімузин можна зробити з будь-якого автомобіля. Але найлегше і дешевше будувати лімузин на базі рамного кузова автомобіля, аніж несучого.

Так як же з’являються на світ лімузини?

Лімузини давно завоювали любов і повагу людей у всьому світі. І як можна не любити цей величний, граціозний «корабель» на дорозі? Цей довгий автомобіль прибув до нас із Америки і є символом заможного життя.

Виготовлення лімузинів – це не серійне виробництво, це кожен раз індивідуальний процес чарівництва з перетворення звичайного седана в лімузин. Призначений для переробки автомобіль встановлюють на ідеально рівну, горизонтальну поверхню або напрямні.

Кузов автомобіля повністю розвантажується, знімається все, що можна зняти: обшивка, сидіння, колеса, карданний вал і задні двері. Перед різкою в передній і задній частинах кузова встановлюються штанги розпірки, щоб зберегти геометрію розрізаних частин кузова в процесі подальшої роботи. Наноситься розмітка для різання і кузов розрізається. Після цього задня частина кузова зміщується на потрібну відстань. Далі вварюють приготовлені заздалегідь вставки для подовження.

Лімузин відрізняється від стандартних автомобілів-донорів посиленою підвіскою, посиленими гальмами, більш продуктивними системами охолодження двигуна, опалення салону і системою кондиціонування повітря.

Перепланування салону та оформлення інтер’єру часом займає більше часу, оскільки для цього процесу залучаються провідні дизайнери, здатні працювати з будь-якими художніми стилями і напрямками. Встановлюється перегородка між водієм і пасажиром.

В салоні може бути встановлений бар, холодильник, телевізор , DVD- програвач, дзеркальна стеля, неонова підсвітка, навіть міні -басейн (при бажанні). Тому, навіть зовні схожі лімузини можуть кардинально відрізнятися один від одного плануванням і дизайном салону, кількістю місць, кількістю моніторів і т.п.


Ось тепер лімузин готовий радувати власника, дивувати перехожих, заворожувати і вражати уяву тих, хто замовить лімузин на прокат і потрапить у його салон.

У Рівному, області та Західній Україні послуги з прокату лімузинів надає "ІкваПрокат".
Тут можна замовити кращі автомобілі, які створюють свято однією своєю появою, а висококваліфіковані водії забезпечать безпеку і комфорт!

Вибрати лімузин можна сайті ikvaprokat.com.
Лімузин-сервіс "ікваПрокат" є відмінним вибором для будь-якого особливого випадку. Якщо видійсно хочете зробити свято незабутнім, поринути у розкіш та веселу атмосферу подорожі – прокат лімузину відмінний варіант.

Детальніше про усі послуги можна дізнатись:
- на сайті www.ikvaProkat.com
- за тел +38-067-405-53-55

 Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus