новини проекту

Рівненські вагітні зустрілись із доулою

15.03.2017, 09:19      Переглядів: 917

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності. 

Зустріч пройшла у партнера проекту - Рівненській обласній науковій бібліотеці.

Цього разу сертифікована доула (помічниця в пологах) і консультант з грудного вигодовування Юлія Бать провела лекцію на тему: "Чому природні пологи найкращі для мами і дитини? 

- Часом ми не задумуємося над важливими речами, про які часто говоримо. Для прикладу, про природні пологи. Чи усі пологи, які називають природніми є такими? І чи має це значення? Яке ставлення до пологів у розвинених країнах, з яких ми беремо приклад у різних сферах життя? Які переваги пологів, які ідуть самі собою, в своєму темпі для мами і для дитини? І як таких пологів досягти?,- розповідає Юлія Бать.- Усе це питання, варті обговорення. Вони допомагають зрозуміти те, чого ми хочемо і підготуватися до зустрічі з малюком. Безперечно, "Пузата мама" - цікавий проект, який дає жінкам при надії багато можливостей. А це -  знайомства з людьми, які надають інформаційну і психологічну підтримку вагітним і молодим мамам, корисна інформація, яка стане пазликом у підготовці до нового етапу життя - народження первістка чи поповнення сім"ї ще на одну дитинку. То, мені приємно бути частиною такого важливого процесу, ділитися знаннями і досвідом. Більше того, усі учасниці активні, зацікавлені. Тож, працювати з ними  одне задоволення.

Довідка: Доула (дула) —­ помічниця в пологах, яка володіє техніками розслаблення і немедикаментозного знеболення, здатна допомогти психологічно та інформаційно і завжди підтримує жінку в її інформованому виборі. Присутність доули на пологах суттєво зменшує можливість незапланованих втручань, а також сприяє позитивному сприйняттю батьками досвіду народження дитини.

Сам конкурс «Пузата мама» покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності. Метою його проведення є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних. Відтак, проект дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий трепетний період. Таким чином, усі вагітні учасниці проекту вже шостий рік поспіль демонструватимуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

yummymommy.com.ua

vk.com/yummymommyua

Яммі Маммі - Yummy Mommy у Фейсбук

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2017" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. Фінал "Пузатої мами -2017" відбудеться у "Сталевій Горі".

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у Родинному центрі "Сімейка",  Центрі розвитку дитини "Радік" та Клубі Свідомого батьківства "Мозаїка".

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та EgoClubа аквааеробіку для них проведе Сімейний центр "Мама, тато, я" у басейні Центру Здоров`я та Краси «АкваРай» та інструктор Марина Попова- Веремчук у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова"

 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus