новини проекту

"Пузата мама" у Рівному: як розпочинався проект для вагітних?

09.03.2017, 08:12      Переглядів: 1004

Сімейному проекту "Пузата мама" уже 7 років. Увесь цей час довкола нього об`єднуються активні батьки Рівного.

Наразі за усі роки проекту тут налічується більше двох сотень рівненських мам та ще більше дітлахів! 

За словами засновника "Пузатої мами" Оксани Кравець ідея виникла з бажання створити у Рівному щось яскраве та водночас корисне для вагітних. І згодом, "Пузата мама" набула шаленної популярності.

- Перший проект у 2011 році скоріше всього можна було назвати звичайним конкурсом краси серед вагітних. Ми самі не знали як це має виглядати, адже тоді у нашому місті було зовсім мало різних клубів, занять для майбутніх батьків. Крім того, важко було знайти спеціалістів, які б могли працювати з вагітними. Проте, з кожним роком ми додавали щось нове й нове, вигадували різні родзинки та цікавинки.- розповідає Оксана Кравець.- Напевно найперші учасниці "Пузатої мами"  дали настільки потужний поштовх для діяльності проекту, що нас знають по всій Україні.

Чи не найголовнішим досягненням проекту "Пузата мама" є самі учасниці. Адже навіть після закінчення проекту їхнє спілкування не припиняється, а навпаки - у них з`являється безліч спільних тем - від вибору підгузків до вибору школи.

Досвід найперших "Пузатих матусь-2011":

Ірина Шевчук

- Участь у "Пузатій мамі"- це круто! Я отримала безліч позитивних емоцій,нові враження та хороших друзів, дружба з якими не припиняється після конкурсу,а тримається ось уже впродовж шести років.Усім раджу приймати участь,це память на все життя!

Оксана Вільчинська 

- Вдячна "Пузатій мамі" за хороших друзів, багато цікавих знайомств. На момент очікування першого малюка, дізналась багато нової інформації, яка згодом дуже пригодилась. А ще великим плюсом є згадка у вигляді чудових фото з розмальованим животиком. А ще, я тепер учасниця "Пузатої мами- 2017"

ІринаТичиніна

- Ніколи не любила "мамські тусовки" і пішла на проект лише заради фотосесії, але я отримала значно більше! Я отримала дружбу з кльовими і крутими дівчатами, яких я дуже поважаю і люблю. Цього року ми з нашими мамами навіть в школу записались заради цієї "мамської тусовки" і віддали діток в один клас! 

Підбірка фото найпершого проекту "Пузата мама" у 2011 році:

 

 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus