новини проекту

Пів сотні вагітних зареєструвались у проект "Пузата мама-2017"

22.02.2017, 09:30      Переглядів: 1701

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль. Для учасниць конкурсу буде проведено низку активностей: тренінгів, фотосесій, зустрічей та знайомств. Закінчиться конкурс вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці і дітки усіх попередніх проектів «Пузатої мами».

Між тим, сьогодні завершується прийом анкет. Наразі зареєстровано близько пів сотні вагітних. А вже у неділю, 26 лютого, о 15 годині організатори проекту проведуть зустріч-знайомство, яке відбудеться в приміщенні Платформи взаємодій «Простір» (головний корпус НУВГП по вулиці Соборній, 4 пов).

 

Отож, ми знайомимо з наступними учасницями:

Шепітько Любов. Місце роботи: Рівненська обласна дитяча лікарня.Термін вагітності - 20 тижнів. Це перша вагітність. Майбутня мама цікавиться подорожами, архітектурою, фотографією, творчими виставками, кіно та музикою.

Каплюк Тетяна.Таня буде мамою вдруге.Термін вагітності - 13 тижнів.

- Я щаслива матуся 8-річного синочка Влада. Проживаю в Городищі, працюю торговим представником ТМ "Міленніум". Хочемо отримати максимум задоволення та позитивних емоцій в цей казковий період!!!!

Безбородова Наталія. Це перша вагітність Наталії, термін – 23 тижні.

- Обожнюю подорожувати, готувати різноманітні смаколики, відвідую лекції та читаю книги з розвитку дитини, полюбляю зустрічатися із подругами за кружечкою ароматного чаю.Життєве кредо: «Сім’я понад усе!»

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus