новини проекту

П`ятірка учасниць "Пузатої мами-2017"

20.02.2017, 07:03      Переглядів: 1298

Найактивніші матусі Рівного у списку учасниць "Пузатої мами". Без перебільшень, на них чекає безліч цікавих заходів та корисної інформації.

Знайомтесь, наші матусі.

Муляр Олена, студентка магістратури Національного університету «Острозька академія». Хобі: журналістика, нейл мистецтво.Термін вагітності: 4 місяці. Це перша вагітність Олени.

 Шмигельська Ірина. Перебуває на 21 тижні своєї першої вагітності.Ірина євласником та дизайнером інтернет-магазину домашнього текстилю "Love Your Home" ( #LoveYourHomeUA ).

- Ми з чоловіком неймовірно щасливі бо на цю подію чекали 6 років. По життю дотримуюсь таких принципів : завжди використовувати можливості, які дає нам життя та все в нашому житті відбувається саме тоді, коли і має відбутися.

Сафаій Лія. Наразія Лія навчається в інтернатурі, і зовсім скоро стане лікарем-стоматологом.Термін вагітності - 14 тижнів. Перша вагітність.

Гузовата Іванна - керуюча магазином ДП «Бурштин України».Термін вагітності наразі – 22 тижні. Перша вагітність.

  У житті я керуюсь принципом «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими» (А. Лінкольн), що щастя кожної людини лише у її руках. Зацікавлень у мене багато і вони постійно змінюються, тому що я люблю постійно вчитись чомусь новому, набувати знання, навички, вміння. Серед них – книги, фільми, спорт, куховарство та кулінарія. Я люблю проводити час із цікавими позитивними людьми, з друзями, у колі сім’ї. Мені подобається підтримувати себе у формі – духовно і фізично, розвиватись, не застрявати на місці.

Делідон Ірина, провізор.Це перша вагітність Ірини. Життєве кредо:"Завжди бути на позитиві".

Генеральний партнер проекту:

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus