новини проекту

Мама-поліглот, бізнес-леді та вагітна ресторатор в проекті "Пузата мама-2017"

19.02.2017, 08:07      Переглядів: 3932

 У Рівному стартував конкурс вагітних «Пузата мама-2017», спрямований на саморозвиток та набуття досвіду майбутніх мам. 

Цьогоріч усі учасниці проекту матимуть можливість не лише стати вагітними моделями, а й подбати про власне здоров`я. Адже організатори підготували для них чимало приємних тренінгів, занять та майстер-класів. А ще майбутні мами матимуть можливість стати справжніми фотомоделями, взявши участь у професійній фотосесії, на основі якої буде сформована спеціальна фотовиставка.

Отож, знайомимо вас з нашими учасницями. 

Ірина Боровикова. Власниця салонів краси "Пантера та мама 8-річного синочка Рената. Наразі Ірина на 22 тижні вагітності.

- Ми з сім`єю багато подорожуємо,відпочиваємо, проводимо час разом. Моє життя  - це сім`я, спорт та улюблена справа! Найбільше хоббі -  готувати з синочком смачні страви, солодощі та кататися на лижах! Посмішка, щирість, доброта та любов це стан душі який є невід`ємною частинкою мого життя!

Олена Орел. Працює менеджером з постачання.Перебуває на 22 тижні вагітності та очікує на появу першого малятка- донечки.

- Дуже люблю спорт, подорожі і мови. Звичайно, на даний момент, змушена була трішки відійти від активного спортивного життя, яке включало в себе катання на лижах, ковзанах і роликах, але з часом планую залучати доспорту усе сімейство. Щодо подорожей, тонамагаємося, постійно подорожувати, і не важливо: чи за кордон, чи по Україні. У нас також дуже багато вартих уваги краєвидів. А ще обожнюю
мови: на даний момент володію лише 4 мовами, але щось мені підказує, що це лише початок.

Яна Ткач -  професійний маркетолог та ресторатор, наразі працює фінансистом в компанії КТБ-Груп.

- Люблю вивчати все що мені не відомо! Люблю спорт, люблю готувати, люблю правильне харчування, хоча жити неможу без шоколаду))).Наразі поєдную відпочинок, приємні домашні клопоти, роботу, допомагаю чоловіку, Насолоджуюсь вагітністю. Це моя перша вагітність, 18 тиждень.

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus