новини проекту

До кінця реєстрації на "Пузату маму -2017" залишилось кілька днів (+список учасниць)

18.02.2017, 18:54      Переглядів: 1458

Традиційно щороку у Рівному стартує щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама». Він приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня. Саме тоді і відбудеться грандіозний фінал проекту.Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

 

Отож, знайомтесь, наші матусі.

Ірина Колінчук. Працює в редакції " Афіша Рівне " менеджером з реклами. Термін вагітності 25 тижнів. Має прекрасного синочка, якому 10 років.

 

Ольга Кривець. Працюю  хореографом КЗ " РМПК" Текстильник". Термін вагітності - 16 тижнів. Маю синочка Станіслава, 4 р.

Ольга Михальчук. Працює на іграшковій фірмі"Долоньки" та виховує синочка Нікітку, якому тільки 1 рік. Термін вагітності - 14 тижнів.

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

 

Оксана КРАВЕЦЬ 

Читайте також:

comments powered by Disqus