новини проекту

У проекті для вагітних "Пузата мама-2017" вже більше 20-ти учасниць

17.02.2017, 08:01      Переглядів: 1519

 У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль. Відтак, ми розпочинаємо знайомити своїх читачів із першими учасницями проекту.

Ілона Козачук, 25 років.Працює я в контак - центрі "Укргазбаку".

- Я обожнюю подорожувати, відкривати щось нове для себе, милуватися захоплюючими краєвидами та споглядати прекрасне. Це наша перша дитинка, наш синочок, на появу якого ми очікуємо з нетерпінням.

Перебуває на 29 тижні вагітності.

 

Марія Симонова, 23 роки. Наша вагітна учасниця захоплюється творчістю, виробами ручної роботи (прикаси з бісеру, полімерної глини, вироби для декору інтер`єру), також пише вірші та пробує себе у  ролі швеї- аматора.Термін вагітності - 23 тижні.

Світлана Шатковська, 33 роки Це перша та довгоочікувана вагітність, термін -19 тижнів. Улюблена справа і хобі - хенд мейд, в основному картини хрестиком та бісером.
Життєва фраза, яка мене надихає завжди, а зараз особливо: "Велике щастя у житті, коли я не одна, коли душа зігріта і поряд зі мною моя СІМ"Я!

Єременко Лідія,  28 років.

- Я заміжня, щаслива дружина! Живу в місті Рівне з квітня 2016 р, родом з Дніпропетровська. Друга вища освіта-психолог, працювала в рекламі, а останні 2 роки бізнес-тренером. Відвідую різні курси з підготовки до пологів, читаю відповідну літературу, ходжу в басейн на заняття для вагітних! Чекаємо донечку, це моя перша вагітність, зараз 24 тиждень.

 

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus