новини проекту

Рівненські вагітні готуються до нового сезону "Пузатої мами-2017"

16.02.2017, 08:25      Переглядів: 1536

У період очікування дитини майбутню маму охоплюють найрізноманітніші відчуття і емоції, і так важливо, щоб більшість із них була позитивними! Саме тому рівненські вагітні, учасниці проекту "Пузата мама-2017" вирішили продемонструвати власну привабливість та відчуття упевненості в собі! Вони знають — вагітністю потрібно пишатися!

 Отож, знайомтесь, наші матусі.

Оксана Вільчинська була учасницею найпершої "Пузатої мами" у 2011 році.Наразі її донечці Діанці 5 рочків. Термін вагтіності - 7 міс.


 

Вікторія Цюх. Вікторія працює головним спеціалістом в Рівненській районній державній адміністрації.
Має гарну донечку Катрусю, якій 5 років.Термін вагітності 16,6 тижнів.

Людмила Шевчук. Людмила працює у Рівненському центрі з надання безоплатної вторинної
правової допомоги,Це її перша вагітність, термін - 22 тижні.


Наталія Малярчук.Працює інженером в Дочірньому підприємстві «ПрикарпатЗахідтранс».. Термін вагітності – 25 тижнів, вагітність перша.


 

 

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus