новини проекту

Активні матусі Рівного - у "Пузатій мамі-2017"

15.02.2017, 08:57      Переглядів: 1748

Традиційно щороку у Рівному стартує щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама». Він приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня. Саме тоді і відбудеться грандіозний фінал проекту.Відтак, усі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Отож, знайомтесь, наші матусі.

Ольга Васьковець,32 роки. Життєве кредо: «Вперед із посмішкою!». Ольга полюбляє активний відпочинок: гірські лижі, туризм (походи з рюкзаком, ночівля в наметі, вечори біля багаття).
Наразі це перша вагітність. Термін вагітності – 25 тижнів.


 

Ірина Данильчук, 29 років. Працює автором та ведучою програм на радіо "Край". Термін вагітності 27 тижнів.

- Я двадцяти дев`ятирічна панянка зі зростом 1м. 67см і гарним животиком.Чекаю на свого першого малюка.  Моє кредо: "Іти вперед і до мети". Проблем нема є лише перепони. У житті реаліст. Проте вірю у людяність та справедливість.Захоплень у мене дуже багато. Полюбляю малювати, робити різні вироби ручної роботи, в`язати гачком, писати, співати. 

 

Серед учасниць "Пузатої мами-2017" - Аліна Пих, 20 років. Термін вагітності 23 тижні.

 

 

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

 

Оксана КРАВЕЦЬ 

Читайте також:

comments powered by Disqus