новини проекту

"Пузата мама-2017": матусі Рівного приєднуються до проекту

14.02.2017, 08:19      Переглядів: 1299

У Рівному Сімейний проект "Пузата мама-2017" продовжує набирати обертів. Поки вагітні рівнянки  надсилають  свої анкети, організатори проекту активно планують та готуються до старту конкурсу. Адже на майбутніх матусь очікує активна, корисна та мегапозитивна вагітність.

Отож, знайомтесь, наші матусі.

Катерина Деркач, 27 років, рівнянка. Має власний бізнес та виховує синочка Тимофія, якому 4,5 рочки.Зараз перебуває на 24 тижні вагітності.

Серед учасниць "Пузатої мами-2017" - Наталія Онищук. Мамою вона буде вдруге. Її синочку Аскольду 1рік та 10 місяців.

Ряди "пузатих матусь" цьогоріч поповнить і Наталія Мельник. Її донечка Вероніка з нетерпінням очікує на появу братика чи сестрички. Термін вагітності - 3, 5 місяці.

 

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus