новини проекту

Традиційний рівненський конкурс "Пузата мама" цьогоріч підтримала компанія Fine City Development

09.02.2017, 17:08      Переглядів: 1094

Компанія “Fine City development”, забудовник мікрорайону Басів схил, долучається до сімейного проекту “Пузата мама -2017” та виступає нашим генеральним партнером.

Зауважимо, майже 30-гектарне будівництво нового мікрорайону «Басів схил» продовжуватиме вулицю Студентську. Це буде безперечно, революційна концепція нового житлового мікрорайону. Відтак, тут заздалегідь продумано все до дрібниць майбутніх мешканців, а особливо молодих родин та їх діток.

Вагомим перевагами проекту є те, що кожен квартал матиме закритий для автотранспорту безпечний двір, також власний підземний паркінг, який перебуватиме під цілодобовою охороною з відеоспостереженням; передбачені вело доріжки, місця для зберігання велосипедів та візочків; мешканці матимуть окреме місце для пікніків поруч із кварталом, безкоштовний wi-fi у своєму дворі та власне патіо для квартир на першому поверсі.

Згідно графіку робіт, перші 3 секції першого кварталу мають бути зведені та здані в експлуатацію вже наприкінці 2017-го. А весь комплекс (тобто ще три секції) – до кінця 2018-го. Проектанти впевнені, що цього вдасться досягнути завдяки монолітно-каркасному будівництву. Попередньо планується звести близько 25 кварталів.

І хоча поруч з першим кварталом Басового схилу вже є два діючих дитсадка, у недалекому майбутньому планується організація й приватних дитсадків.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus