новини проекту

Вагітні рівнянки долучаються до проекту "Пузата мама-2017"

09.02.2017, 08:24      Переглядів: 1403

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль. Відтак, ми розпочинаємо знайомити своїх читачів із першими учасницями проекту.

Першою, хто надіслав на електронну пошту конкурсу свою анкету, стала рівнянка Вікторія Пашковська . Зараз ій 22 роки, працює лікарем-інтерном у Рівненській обласній лікарні. 

Термін вагітності 21 тиждень. Очікує на первістка.

Ще однією конкурсанткою є Анастасія  Антонюк Настя працює в Департаменті житлово-комунального господарства енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації. Готується стати мамою вперше. Термін вагітності 16 тижнів.

Нагадаємо, що на учасниць «Пузатої мами-2017» впродовж 2 з половиною місяців чекає низка тренінгів – психологічних, антидепресивних, позитивних та спрямованих на саморозвиток жінки у декреті. Також для учасниць проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту традиційно є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців (дата пологів маж бути не раніше початку травня).

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).
Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus