новини проекту

Рівненським вагітним провели екскурсію міським пологовим будинком

17.05.2016, 13:48      Переглядів: 1914

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Пологовий будинок №1 Рівненської міської ради.

Персонал закладу люб`язно погодився показати сам заклад, пологові зали та палати, де знаходяться мами й новонародженні.

Пологовий зал

Сучасне ліжко для пологів,подароване будинку голандцями

Така свого роду екскурсія досить корисна та пізнавальна для майбутніх мам, особливо тих, хто народжує вперше.Відтак, вагітні на власні очі змогли побачити де на світ з`являються більшість рівненських малюків.

Палати спільного перебування матері та дитини

За словами головного лікаря Пологового будинку №1 Рівненської міської ради Сергія Сулімовського, окрім комфортних палат, пологових залів, заклад оснащений новітнім обладнанням. 

- Дбати про здоров`я породіллі та новонародженого - наш основний пріорітет, - наголошує лікар. - Ми всіляко пітримуємо партнерські пологи,уникаємо рутинних, інвазивних втручань, надаємо перевагу не медикаментозним методам, проводимо пропаганду грудного вигодовування та сумісного перебування матері та дитини.

Зауважимо, що за минулий рік у відділенні інтенсивної терапії новонароджених пролікували біля трьохсот діток. 128 із них народилися недоношеними, більшість мали вагу до 1,5 кг. У цьому році в міському пологовому будинку побачило світ дванадцять передчасно народжених малюків. І ще один цікавий факт: за перші три місяці 2016 року у цьому пологовому народилося сім пар двійнят, а в квітні – ще вісім. Мало того - чотири пари з квітневих двійнят народилися в один день.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus