новини проекту

Відома художниця намалює рівненських вагітних

13.05.2016, 15:46      Переглядів: 1441

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016» продовжує дивувати вагітних.

Поки самі матусі активно готуюються до фіналу, їх фотообрази, які було презентовано на фотовиставці, стали основою створення картин.

Їх намалювала художниця із Полтави Тетяна Житченко. Техніку, у якій працює, сама Тетяна називає книжковою графікою. Зауважимо, що минулого літа художниця презентувала серію теплих листівок про Рівне.

Цього разу героями її картин стануть рівненські вагітні. Власне бачення фотоообразів Євгена Фіщука та Марини Худаніч Тетяна Житченко покаже у своїх картинах. Їх фотокопії будуть представлені на фіналі  проекту «Пузата мама-216»  у середу, 18 травня, о 17 год. у скай-барі «Манхеттен».

- Моя третя поїздка до Рівного викликала на моїх устах посмішку від думки, що моя подорож така знайома і в той же час така незнайома, бо місто зародило в мені любов до себе, - розповідає Тетяна Житченко. - А ще я дізналася про новий для мене проект "Пузата мама -2016" та вирішила намалювати образи щасливих рівненських матусь - учасниць цього проекту. В моєму баченні це є жінка, навкло якої простягається запах нової квітки буття! Радію цій можливості відкрити для себе нове, непізнанене поки що перебування у стані вагітності! А ще від себе бажаю усім бути трішки вагітними, щоби розносити аромати нового, незайманого, безгріховного...

             

Роботи Тетяни Житченко під назвою "Вагітність" та "Материнство"

Усі бажаючі зможуть побачити картини на фінальному шоу. Вхід вільний.

Ведучими фінальної вечірки «Пузата мама-2016» вже традиційно будуть найзапальніші татусі Рівного – шоумен Андрій Осташ (MC Дюк) та депутат Рівнеради Олександр Курсик, а музичний супровід вечірки - від рівненського ді-джея Alex (Олексій Абросімов). І це ще далеко не усі сюпризи, які чекають на усіх під час фіналу!

Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

 

Генеральний партнер проекту:

Ексклюзивний партнер проекту:

Спортивний партнер проекту:

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus