новини проекту

Доула і супровід в пологах: рівненських вагітних навчали народжувати

07.05.2016, 09:19      Переглядів: 1554

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016» продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності. 

Цього разу сертифікована доула (помічниця в пологах) і консультант з грудного вигодовування Юлія Бать розповіла вагітним про пологи та їх передвісники, як їх трактувати, як зрозуміти, що процес появи малюка на світ вже розпочався. Також обговорили, які відчуття бувають у жінки під час пологів і як вона може собі допомогти, аби полегшити біль.

Разом з дружинами на лекцію прийшли і чоловіки, яким розповідали про "місію" тата (чи іншу близьку людину в пологах). Зустріч відбулась у магазині дитячих мрій "Антошка".

Довідка: Доула (дула) —­ помічниця в пологах, яка володіє техніками розслаблення і немедикаментозного знеболення, здатна допомогти психологічно та інформаційно і завжди підтримує жінку в її інформованому виборі. Присутність доули на пологах суттєво зменшує можливість незапланованих втручань, а також сприяє позитивному сприйняттю батьками досвіду народження дитини.

- Вагітність і початок материнства - особливий період у жіночому житті. У цей час, коли жінка стає мамою, вона чуттєвіша і чутливіша, уважніша до себе і того дива, що відбувається всередині, але водночас і вразливіша. Тому в усі часи пам`ятали про те, що вагітній потрібна підтримка. - пояснює Юлія Бать. - Оскільки у пологах є двоє головних людей - мама і дитина, то нам важливо було поговорити і про роботу, яка припадає під час народження на дитину. І хоча на занятті ми все ж таки говорили більше про маму і дитину, татам це чути надзвичайно важливо, адже підтримувати близьку людину простіше тоді, коли ми розуміємо її потреби і бажання .Енергійні й зацікавлені батьки - це чудово, адже вони активно слухають, обдумують почуте і задають питання. А свідоме батьківство - це щасливе дитинство.

На занятті майбутні матусі  дізналися інформацію про фізіологію та психологію вагітності та отримали практичні рекомендації.

Нагадаємо, що наприкінці проекту на усіх його учасниць чекає грандіозне фінальне шоу, де майбутні матусі дефілюватимуть по справжньому подіуму, яке відбудеться 18 травня о 17 год. у скай-барі «Манхеттен». Дефіле для фіналу вагітним ставитиме відоме у Рівному модельне агентство "ARTmodels". А ведучими фінальної вечірки «Пузата мама-2016» вже традиційно будуть найзапальніші татусі Рівного – Андрій Осташ (MC Дюк) та Олександр Курсик.

Сам конкурс «Пузата мама» покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності. Метою його проведення є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних. Відтак, проект дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий трепетний період. Таким чином, усі вагітні учасниці проекту вже шостий рік поспіль демонструватимуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

yummymommy.com.ua

vk.com/yummymommyua

Яммі Маммі - Yummy Mommy у Фейсбук

 

Генеральний партнер проекту:

Ексклюзивний партнер:

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus