новини проекту

Фітнес для вагітних: у Рівному майбутні мами активно займаються спортом (ФОТО)

06.05.2016, 08:45      Переглядів: 1859

Конкурс "Пузата мама" продовжує набирати обертів. 

Цього разу майбутні матусі вирушили на фітнес у фітнес арену HOTSPOT (ТРЦ "Злата Плаза, 3 пов").

Під наглядом та доречними порадами спеціалістів вагітні рівнянки відкрили для себе позитивний вплив фітнес-вправ.

 

 

Досвідчені тренери фітнес арени HOTSPOT радять майбутнім мамам заняття фітнесом, однак наголошують : не варто забувати про те що , фізичне навантаження корисне тільки в тому випадку, коли вагітність розвивається нормально і додаткові вправи їй не зашкодять.

Основна мета тренування - підтримання фізичної форми майбутньої мами і підготовка до майбутніх пологів, - розповідає інструктор фітнес арени HOTSPOT Лариса Вавровська.- Крім того, активні фізичні навантаження просто необхідні в період вагітності – це своєрідна підготовка до пологів. Доведено, що пологи у мам, які протягом вагітності вели спортивний спосіб життя, проходять набагато легше. Це пов’язано з наступними факторами: по-перше, тренуються легені, серце і мязи, на які при полонах припадає велике навантаження, по-друге, фізичні тренування сприяють виробленню ендорфіну, який під час пологів діє як знеболююче.

 Фотосесію учасницям "Пузатої мами" подарували фотографи від  Valchuk Photographers.

Водночас, фітнес арена HOTSPOT пропонує широкий вибір найпопулярніших та ефективних фітнес-занять не лише для вагітних, а й  для чоловіків, жінок та діток. Крім того у закладі діє цикл занять "Дєткі + прєдкі".

Це спільна програма тренувань для діток від 1.5 року до 3-х років та їх батьків. У програму входять корегуючі, гімнастичні, танцювальні вправи, рухливі ігри, веселий масаж. Заняття спрямовані на зміцення опорно- рухового апарату, на профілактику плоскостопості, сенсорний розвиток, орієнтацію у просторі, розвмток спритності та дрібної моторики, на здобуття імунітету. Займатися разом з дитиною може будь-який член родини.

Адреса: м. Рівне, вул. Короленка, 1, ТЦ «Злата Плаза», 3-й поверх.
За інформацією нарахунок розкладу та вартості тренувань, звертайтесь за тел.0686699080, 0950906629.

  

Генеральний партнер проекту:

Ексклюзивний партнер:

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

comments powered by Disqus