Пузата мама   - Проект

Вчора на порталі «ЧаРівне.інфо» завершилось інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua» - вона і отримає головний приз від нашого партнера – сертифікат на придбання меблів з каталогу сайту www.dybok.ua на суму у 3 тисячі гривень.

У Рівному відбулася тематична унікальна масова вечірка вагітних «Baby Shower» в рамках цьогорічного проекту «Пузата мама-2016», який, до слова, проводиться у нашому місті вже шостий рік поспіль.

Учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" долучились футбольного флешмобу "‪#‎я_12тийГравець‬".

Учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" долучились до збору коштів на порятунок життя семикласника ЗОШ № 20 Максима Гаврилюка.

На порталі “ЧаРівне.інфо” продовжується інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua».

Які речі, засоби гігієни та медикаменти варто брати з собою у пологовий учасницям проекту "Пузата мама -2016" розповідала педіатр "Школи майбутніх мам" магазину "Антошка" Ольга Нестерук

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна приблизно за 3-4 тижні до пологів.

Неперевершений дует двох чоловіків: шоумен і ведучий Андрій Осташ (МС Дюк) та рівненський депутат Олександр Курсик провели лекцію для майбутніх матусь.

Практичний психохолог Олена Ярмолюк розповіла вагітним до яких змін у власній поведінці варто підготуватися, як зміняться стосунки в сім`ї, та яким чином ці зміни готують батьків до майбутнього народження дитини.

Днями рівненські «пузаті мами» зустрілися з консультантами по підбору нижньої білизни.

Сьогодні, 19 квітня, на порталі “ЧаРівне.інфо” стартувало інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua».

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали лекцію відомого рівненського косметолога Ольги Щербяк. Вона розповіла майбутнім матусям про особливості догляду за шкірою та власним тілом під час вагітності.

У Рівному завершились 5-денні ексклюзивні фотосесії вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016». Найкращі світлини, зроблені під час них, увійдуть до експозиції спеціальної унікальної фотовиставки, яку урочисто відкриють на початку травня, і вона буде присвячена до Міжнародного Дня Матері.

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2016» продовжує дивувати.

Вагітні рівнянки продовжують брати участь у щоденних ексклюзивних професійних фотосесіях в рамках сімейного проекту «Пузата мама-2016», за результатами якої буде створена спеціальна фотовиставка.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" продовжують готуватись до майбутньої фотовиставки.

У Рівному триває сімейний проект «Пузата мама-2016». Цього тижня в рамках проекту розпочалися спеціальні ексклюзивні фотосесії.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" відкрили сезон фотозйомок.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" вирушили на фітнес.

На стадіоні вагітні разом з іншими вболівальниками потужно підтримували "вересівців".

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016» набирає обертів. Так, після обрання фіналісток проекту для вагітних розпочалися цікаві та корисні активності. Організатори конкурсу склали для його учасниць дуже насичену програму.

Рівненські вагітні - учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" вирушать на футбол.

Сімейний проект "Пузата мама" вже шість років поспіль гуртує довкола себе не лише вагітних та їх родини, а й соціально активних партнерів.

Близько 20-ти вагітних рівнянок стали учасницями проекту "Пузата мама - 2016".

Рівненський футбольний Народний Клуб «Верес» висловив свою активну підтримку «Пузатій мамі-2016» та навіть стане генеральним спонсором цього конкурсу.

Вчора у Рівному закінчився останній день прийому анкет на участь в унікальному вже шостому конкурсі вагітних «Пузата мама-2016», який триватиме 2,5 місяці і традиційно завершиться у середині травня.

У Рівному щорічний конкурс «Пузата мама» продовжує об’єднувати усіх вагітних, які хочуть стати його учасницями. Він покликаний насамперед популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

У Рівному стартував конкурс вагітних «Пузата мама-2016», спрямований на саморозвиток та набуття досвіду майбутніх мам.

У Рівному проект «Пузата мама-2016» продовжує збирати вагітних на участь у конкурсі. Нагадаємо, що вже 12 жінок виявило бажання стати учасницями конкурсу вагітних, який у нашому місті проходить вже шостий рік поспіль.

Портал «ЧаРівне.інфо» розпочинає знайомити своїх читачів із першими учасницями проекту «Пузата мама-2016».

Рівненські мами демонструють творчість та креативний підхід до створення фотознімків своїх немовлят.

Конкурс для вагітних «Пузата мама-2016» стартує вже нині та триватиме до середини травня, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Відтак, сьогодні вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі від вагітних жінок.

 « 1 2 3 4 5 »