Пузата мама   - Проект

Сьогодні, 19 квітня, на порталі “ЧаРівне.інфо” стартувало інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua».

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали лекцію відомого рівненського косметолога Ольги Щербяк. Вона розповіла майбутнім матусям про особливості догляду за шкірою та власним тілом під час вагітності.

У Рівному завершились 5-денні ексклюзивні фотосесії вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016». Найкращі світлини, зроблені під час них, увійдуть до експозиції спеціальної унікальної фотовиставки, яку урочисто відкриють на початку травня, і вона буде присвячена до Міжнародного Дня Матері.

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2016» продовжує дивувати.

Вагітні рівнянки продовжують брати участь у щоденних ексклюзивних професійних фотосесіях в рамках сімейного проекту «Пузата мама-2016», за результатами якої буде створена спеціальна фотовиставка.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" продовжують готуватись до майбутньої фотовиставки.

У Рівному триває сімейний проект «Пузата мама-2016». Цього тижня в рамках проекту розпочалися спеціальні ексклюзивні фотосесії.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" відкрили сезон фотозйомок.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" вирушили на фітнес.

На стадіоні вагітні разом з іншими вболівальниками потужно підтримували "вересівців".

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016» набирає обертів. Так, після обрання фіналісток проекту для вагітних розпочалися цікаві та корисні активності. Організатори конкурсу склали для його учасниць дуже насичену програму.

Рівненські вагітні - учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" вирушать на футбол.

Сімейний проект "Пузата мама" вже шість років поспіль гуртує довкола себе не лише вагітних та їх родини, а й соціально активних партнерів.

Близько 20-ти вагітних рівнянок стали учасницями проекту "Пузата мама - 2016".

Рівненський футбольний Народний Клуб «Верес» висловив свою активну підтримку «Пузатій мамі-2016» та навіть стане генеральним спонсором цього конкурсу.

Вчора у Рівному закінчився останній день прийому анкет на участь в унікальному вже шостому конкурсі вагітних «Пузата мама-2016», який триватиме 2,5 місяці і традиційно завершиться у середині травня.

У Рівному щорічний конкурс «Пузата мама» продовжує об’єднувати усіх вагітних, які хочуть стати його учасницями. Він покликаний насамперед популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

У Рівному стартував конкурс вагітних «Пузата мама-2016», спрямований на саморозвиток та набуття досвіду майбутніх мам.

У Рівному проект «Пузата мама-2016» продовжує збирати вагітних на участь у конкурсі. Нагадаємо, що вже 12 жінок виявило бажання стати учасницями конкурсу вагітних, який у нашому місті проходить вже шостий рік поспіль.

Портал «ЧаРівне.інфо» розпочинає знайомити своїх читачів із першими учасницями проекту «Пузата мама-2016».

Рівненські мами демонструють творчість та креативний підхід до створення фотознімків своїх немовлят.

Конкурс для вагітних «Пузата мама-2016» стартує вже нині та триватиме до середини травня, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Відтак, сьогодні вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі від вагітних жінок.

Учасниці фестивалю вагітних "Пузата мама -2015" зустріли одну з учасниць проекту, яка кілька днів тому стала мамою.

Вчора, 12 травня, у Рівному відбулося фінальне шоу п’ятого ювілейного сімейного фестивалю "Пузата мама 2015». Традиційно воно було присвячене до Дня Матері і вже вкотре презентувало рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного.

У Рівному відкрилась фотовиставка, на світлинах якої майбутні матусі.

12 вагітних рівнянок, фіналісток конкурсу вагітних “Пузата мама” відчули себе справжніми фотомоделями. І вже 7 травня усі охочі рівняни зможуть побачити результат спільної роботи.

12 вагітних рівнянок, фіналісток конкурсу вагітних “Пузата мама” відчули себе справжніми фотомоделями.

У Рівному відбудеться вечірка вагітних. Бебі Шауер («Baby shower») – це жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують подруги або сама вагітна за 3-4 тижні до пологів.

У вівторок, 12 травня, о 17 год. у кафе-барі "Глобус" відбудеться феєричне фінальне шоу конкурсу для вагітних «Пузата мама-2015»

Фітнес-заняття для вагітних, зустрічі з лікарями, психологами, безліч цікавих тренінгів, аквааеробіка та плаання у басейні щоденно відвідують 12 фіналісток конкурсу вагітних "Пузата мама 2015".

Аби народити здорову дитину, мати хороше самопочуття під час самої вагітнності та залишитися стрункою навіть після пологів, вагітні рівнянки вирушили на фітнес.

Вагітні рівнянки у яскравих образах стали фотомоделями.

 « 1 2 3 4 »