Пузата мама   - Проект

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" вже з наступноготижня стартуюють фотозйомки майбутніх матусь у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua.

«Пузаті мами» дізнались, як отримати свідоцтво про народження дитини у пологовому.

Цього разу вагітні рівнянки - учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2017" вирушили на фітнес у Manhattan Fitness Club.

Так, його учасниці щодня відвідують фітнес-заняття, безліч цікавих тренінгів та майстер-класів, зустрічаються з лікарями, психологами та консультантами з грудного вигодовування тощо.

Учасниці VIII сезону конкурсу "Пузата мама -2017" демонструють власну красу та привабливість у ролі вагітних фотомоделей.

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» набирає обертів.

Фотографують учасниць "Пузатої мами" Дмитро Шпак , Марина Худаніч та Юлія Петренко.

Учасниці VIII сезону конкурсу "Пузата мама -2017" демонструють власну красу та привабливість у ролі вагітних фотомоделей.

В рамках проекту "Пузата мама" учасниці минулих років влаштували для себе та своїх дітлахів справжнє святкування.

У VIII сезоні сімейного проекту «Пузата мама-2017» відбулась перша зустріч-знайомство вагітних.

У Рівному продовжують набір вагітних для участі у проекті "Пузата мама".

Тож, ті хто вже готується стати батьками цієї осені та зими можуть сміливо заповнювати анкету.

Проект для вагітних «Пузата мама-2017» відкриває VIII сезон.

У рівненському зоопарку відбувся День опікуна Гіпермаркету меблів Dybok.ua.

У Рівному в рамках проекту «Пузата мама-2017" під час вечірки вагітних «Baby Shower» відбулись зйомки відеокліпу.

Вже cьомий рік поспіль до Міжнародного Дня матері у Рівному відбувається справжнє свято материнства та сім’ї – сімейний проект для вагітних «Пузата мама».

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" завершилось голосування за мегаподарунки від Гіпермаркету меблів та люстр Dybok.ua.

У День Матері у рамках проекту "Пузата Мама", "Майстерня Ідеальних Свят" провела унікальний майстер-клас із виготовлення паперових квітів.

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" продовжується голосування за мегаподарунки від Гіпермаркету меблів та люстр Dybok.ua.

Вже cьомий рік поспіль до Міжнародного Дня матері у Рівному відбувається справжнє свято материнства та сім’ї – сімейний проект для вагітних «Пузата мама». Відтак, днями у ресторації «Сталева гора» пройшов грандіозний фінал «Пузатої мами-2017». Подивитися на вагітних красунь прийшло більше сотні рівнян.

Голосування відбуватиметься на офіційній сторінці Гіпермаркету меблів Dybok.ua, і розпочинається сьогодні, 4 травня та триватиме до 17 травня(включно).

Учасниці "Пузатої мами - 2017" напередодні фінальної частини проекту проведи день у Кінно-спортивному клубі "Патріот", що знаходиться у селі Козлин, за 17 км від міста Рівне.

Фінальне шоу проекту «Пузата мама» традиційно присвячене Дню матері і вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного.

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" стартували фотозйомки майбутніх матусь у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua.

У Рівному відбулася тематична унікальна масова вечірка вагітних «Baby Shower» в рамках цьогорічного проекту «Пузата мама-2017».

Учасниці "Пузатої мами - 2017" вирушать у гості у Кінно-спортивний клуб "Патріот".

Учасниці сімейного проекту «Пузата мама -2017» відвідали Пологовий будинок №1 Рівненської міської ради.

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна приблизно за 3-4 тижні до пологів.

Фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2017» відвідали Рівненський обласний перинатальний центр.

Майже 30 вагітних рівнянок стали учасниками фотозйомок.

Зустріч відбулась у партнера заходу - Сімейній кімнаті Рівненської обласної наукової бібліотеки.

В рамках "Пузата мама-2017" досвідчені татусі - рівненський нардеп Юрій Вознюк та депутат Рівнеради Олександр Курсик провели лекцію для сімейних пар.