Пузата мама   - Проект

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності.

Студія манікюру Nogotok подарує учасницям Сімейного проекту "Пузата мама" безкоштовний гігієнічний манікюр.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2017" продовжують пробувати власні сили у ролі фотомоделей.

В сучасному світі період вагітності - це просто особливий етап, в якому легко можуть поєднуватись інші сфери життя і фітнес тут не виняток.

Сімейному проекту "Пузата мама" уже 7 років.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2017" відкрили сезон фотозйомок.

У Рівному у Сімейному проекті «Пузата мама-2017» відбулась перша зустріч-знайомство вагітних.

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль.

Найактивніші матусі Рівного у списку учасниць "Пузатої мами".

У Рівному стартував конкурс вагітних «Пузата мама-2017», спрямований на саморозвиток та набуття досвіду майбутніх мам.

Традиційно щороку у Рівному стартує щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама». Він приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017».

Рівненські вагітні, учасниці проекту "Пузата мама-2017" вирішили продемонструвати власну привабливість та відчуття упевненості в собі! Вони знають — вагітністю потрібно пишатися!

Традиційно щороку у Рівному стартує щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама». Він приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня. Саме тоді і відбудеться грандіозний фінал проекту.

У Рівному Сімейний проект "Пузата мама-2017" продовжує набирати обертів.

Компанія “Fine City development”, забудовник мікрорайону Басів схил, долучається до сімейного проекту “Пузата мама -2017” та виступає нашим генеральним партнером.

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль.

Впродовж трьох місяців у Рівному триватиме проект для вагітних «Пузата мама-2017». Традиційно проект приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

Справжню фотосесію під водою влаштували рівненським дітлахам.

Минулого тижня у Рівному пройшов грандіозний фінал сімейного проекту «Пузата мама-2016». З цієї нагоди у скайбарі «Manhаttan», де і проходило дійство, зібралося близько двох сотень рівнян.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Рівненський обланий перинатальний центр.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Пологовий будинок №1 Рівненської міської ради.

Фінальне шоу «Пузатої мами» традиційно присвячене Дню матері вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівненщини.

Сімейний проект «Пузата мама-2016» цьогоріч зібрав навколо себе найбільшу кількість партнерів та друзів – більше 50. Зокрема, до великої команди «Пузатої мами» долучилася фотостудія «GarnePhoto» спільно з інтернет-магазином одягу «Garne.com.ua».

Поки самі матусі активно готуюються до фіналу, їх фотообрази, які було презентовано на фотовиставці, стали основою створення картин.

Днями у Рівному на 3-му поверсі ТЦ «Злата Плаза», що у самому центрі міста, відбулося урочисте відкриття ексклюзивної фотовиставки вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016», який став для Рівного вже традиційним і присвячений Міжнародному Дню матері.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали пізнавальну екскурсію до найбільшого магазину розвиваючих іграшок та книг "Всезнайко".

Завтра, у вівторок, 10 травня, о 12 год. у Рівному на 3-му поверсі ТЦ «Злата Плаза», що у самому центрі міста, відбудеться урочисте відкриття спеціальної унікальної ексклюзивної фотовиставки вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016».

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016»продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності.

Конкурс "Пузата мама" продовжує набирати обертів.

Зручний та водночас стильний якісний одяг для учасниць сімейного проекту "пузата мама" створив український виробник спортивного одягу ТМ «GERA».

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2016» продовжує різні активності для майбутніх матусь.