Пузата мама   - Проект

У Рівному Сімейний проект "Пузата мама" піклується не лише про дозвілля вагітних, а й їх дітлахів.

Обрати класичні кольори для власного манікюру чи поекперементувати? Покрити нігті звичайним лаком, гелем чи гель-лаком? Погодьтесь, принаймні раз на місяць про такі речі задумується чи не кожна жінка.

Аква Сана Дар» піклується про те, щоб у Рівному пили тільки якісну та очищену воду.

Знайомтесь, DNV studio - студія твого стилю. Насамперед, це абсолютно свіжий підхід до обслуговування клієнтів у Рівному.

Сьогодні рівненські вагітні завершують фотозйомки проекту "Пузата мама -2017" .

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності.

Студія манікюру Nogotok подарує учасницям Сімейного проекту "Пузата мама" безкоштовний гігієнічний манікюр.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2017" продовжують пробувати власні сили у ролі фотомоделей.

В сучасному світі період вагітності - це просто особливий етап, в якому легко можуть поєднуватись інші сфери життя і фітнес тут не виняток.

Сімейному проекту "Пузата мама" уже 7 років.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2017" відкрили сезон фотозйомок.

У Рівному у Сімейному проекті «Пузата мама-2017» відбулась перша зустріч-знайомство вагітних.

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль.

Найактивніші матусі Рівного у списку учасниць "Пузатої мами".

У Рівному стартував конкурс вагітних «Пузата мама-2017», спрямований на саморозвиток та набуття досвіду майбутніх мам.

Традиційно щороку у Рівному стартує щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама». Він приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017».

Рівненські вагітні, учасниці проекту "Пузата мама-2017" вирішили продемонструвати власну привабливість та відчуття упевненості в собі! Вони знають — вагітністю потрібно пишатися!

Традиційно щороку у Рівному стартує щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама». Він приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня. Саме тоді і відбудеться грандіозний фінал проекту.

У Рівному Сімейний проект "Пузата мама-2017" продовжує набирати обертів.

Компанія “Fine City development”, забудовник мікрорайону Басів схил, долучається до сімейного проекту “Пузата мама -2017” та виступає нашим генеральним партнером.

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль.

Впродовж трьох місяців у Рівному триватиме проект для вагітних «Пузата мама-2017». Традиційно проект приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

Справжню фотосесію під водою влаштували рівненським дітлахам.

Минулого тижня у Рівному пройшов грандіозний фінал сімейного проекту «Пузата мама-2016». З цієї нагоди у скайбарі «Manhаttan», де і проходило дійство, зібралося близько двох сотень рівнян.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Рівненський обланий перинатальний центр.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Пологовий будинок №1 Рівненської міської ради.

Фінальне шоу «Пузатої мами» традиційно присвячене Дню матері вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівненщини.

Сімейний проект «Пузата мама-2016» цьогоріч зібрав навколо себе найбільшу кількість партнерів та друзів – більше 50. Зокрема, до великої команди «Пузатої мами» долучилася фотостудія «GarnePhoto» спільно з інтернет-магазином одягу «Garne.com.ua».

Поки самі матусі активно готуюються до фіналу, їх фотообрази, які було презентовано на фотовиставці, стали основою створення картин.

Днями у Рівному на 3-му поверсі ТЦ «Злата Плаза», що у самому центрі міста, відбулося урочисте відкриття ексклюзивної фотовиставки вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016», який став для Рівного вже традиційним і присвячений Міжнародному Дню матері.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали пізнавальну екскурсію до найбільшого магазину розвиваючих іграшок та книг "Всезнайко".