Пузата мама   - Проект

Вже cьомий рік поспіль до Міжнародного Дня матері у Рівному відбувається справжнє свято материнства та сім’ї – сімейний проект для вагітних «Пузата мама».

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" завершилось голосування за мегаподарунки від Гіпермаркету меблів та люстр Dybok.ua.

У День Матері у рамках проекту "Пузата Мама", "Майстерня Ідеальних Свят" провела унікальний майстер-клас із виготовлення паперових квітів.

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" продовжується голосування за мегаподарунки від Гіпермаркету меблів та люстр Dybok.ua.

Вже cьомий рік поспіль до Міжнародного Дня матері у Рівному відбувається справжнє свято материнства та сім’ї – сімейний проект для вагітних «Пузата мама». Відтак, днями у ресторації «Сталева гора» пройшов грандіозний фінал «Пузатої мами-2017». Подивитися на вагітних красунь прийшло більше сотні рівнян.

Голосування відбуватиметься на офіційній сторінці Гіпермаркету меблів Dybok.ua, і розпочинається сьогодні, 4 травня та триватиме до 17 травня(включно).

Учасниці "Пузатої мами - 2017" напередодні фінальної частини проекту проведи день у Кінно-спортивному клубі "Патріот", що знаходиться у селі Козлин, за 17 км від міста Рівне.

Фінальне шоу проекту «Пузата мама» традиційно присвячене Дню матері і вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного.

У рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2017" стартували фотозйомки майбутніх матусь у Гіпермаркеті меблів Dybok.ua.

У Рівному відбулася тематична унікальна масова вечірка вагітних «Baby Shower» в рамках цьогорічного проекту «Пузата мама-2017».

Учасниці "Пузатої мами - 2017" вирушать у гості у Кінно-спортивний клуб "Патріот".

Учасниці сімейного проекту «Пузата мама -2017» відвідали Пологовий будинок №1 Рівненської міської ради.

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна приблизно за 3-4 тижні до пологів.

Фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2017» відвідали Рівненський обласний перинатальний центр.

Майже 30 вагітних рівнянок стали учасниками фотозйомок.

Зустріч відбулась у партнера заходу - Сімейній кімнаті Рівненської обласної наукової бібліотеки.

В рамках "Пузата мама-2017" досвідчені татусі - рівненський нардеп Юрій Вознюк та депутат Рівнеради Олександр Курсик провели лекцію для сімейних пар.

Займатися такою гімнастикою фазхівці рекомендують кожного дня по 20-40 хвилин, при умові прекрасного самопочуття і відсутності протипоказань.

Це - один з найкомфортніших та найбезпечніших видів фізичної активності, яким може займатися кожна майбутня мама.

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2017» продовжує пропагувати активне та корисне дозвілля для майбутніх матусь.

Однією з родзинок “Fashion Time” став вихід вагітних рівнянок - учасниць Сімейного проекту "Пузата мама-2017", які продемонстрували колекцію для майбутніх мам.

Учасниці "Пузатої мами - 2016" влаштували для малюків першу спільну фотосесію.

Сучасний ресторан "Melange" запрошує рівнян до себе у гості.

На сьогоднішній день наявність на вулицях Рівного, та й інших міст поява шикарних лімузинів вже ні у кого не викликає здивування.

Рівнянки взяли участь у великодньому майстер-класі.

У Рівному Сімейний проект "Пузата мама" піклується не лише про дозвілля вагітних, а й їх дітлахів.

Обрати класичні кольори для власного манікюру чи поекперементувати? Покрити нігті звичайним лаком, гелем чи гель-лаком? Погодьтесь, принаймні раз на місяць про такі речі задумується чи не кожна жінка.

Аква Сана Дар» піклується про те, щоб у Рівному пили тільки якісну та очищену воду.

Знайомтесь, DNV studio - студія твого стилю. Насамперед, це абсолютно свіжий підхід до обслуговування клієнтів у Рівному.

Сьогодні рівненські вагітні завершують фотозйомки проекту "Пузата мама -2017" .

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2017» продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності.

Студія манікюру Nogotok подарує учасницям Сімейного проекту "Пузата мама" безкоштовний гігієнічний манікюр.