Пузата мама   - Проект

Проект для вагітних «Пузата мама-2018» відкриває осінній сезон.

Нагадаємо, Дитячі дискотеки успішно провдяться у Рівному.

Герої світлин - 29 фіналісток проекту “Пузата мама” .

Цього сезону у «Пузатій мамі» взяло участь 29 вагітних жінок, які впродовж усього проекту і вчора на фінальному шоу невпинно демонстрували: вагітність – це не хвороба, а особливий, трепетний період, який можна провести активно і з користю.

На вихідних у Рівному у "Сталевій Горі" відбулась Дитяча АвтоДискотека.

П`ятеро учасниць "Пузатої мами-2018" вже стали матусями. Тож, їх разом з малюками також чекають на фіналі.

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2018» продовжує пропагувати активне та корисне дозвілля для майбутніх матусь.

У Рівному проект «Пузата мама-2018» не припиняє дарувати сюрпризи та приємні емоції його учасницям. Днями для матусь організатори проекту влаштували Вечірку вагітних, або Baby Shower.

Фінальне шоу проекту «Пузата мама» вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного. Захід відбудеться 5 травня о 15:30 у "Сталевій Горі"(вул. Відінська 1Б).

Фахівці придумали низку спеціальних вправ як у тренажерному залі, так і у басейні, які допомагають вагітним краще почуватися, бути здоровими та доставляти насолоду не лише собі, а й своїм малюкам у животиках.

На думку багатьох фахівців, фітнес для вагітних дозволяє адаптувати себе і свого майбутнього малюка до майбутніх навантажень під час пологів.

Фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2018» відвідали Рівненський обласний перинатальний центр.

Захід відбудеться 5 травня о 15:30 у "Сталевій Горі"(вул. Відінська 1Б).

Продавці-консультанти магазину "Кроха" допоможуть визначитись з розміром, і оберуть той варіант, який якнайкраще підійде вашій дитині.

Лекцію для рівненських вагітних, учасниць Сімейного проекту "Пузата мама-2018" провела фітотерапевт, практикуючий валеолог-реабілітолог оздоровчо-консультативного центру «Фітобіола» Оксана Данилова.

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна.

Кількість квитків ОБМЕЖЕНА!

Зустріч відбулась у партнера заходу - центрі розвитку дитини Baby Garden Club.

У Рівному у Центрі розвитку дитини "Умка" відбулись зустрічі з вагітними, яку проводила психолог, гештальттерапевт, казкотерапевт Аліна Бочковська.

Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна.

Яскраві фейєрверки доповнять будь-яке свято яскравими барвами та феєричними емоціями.

Захід відбудеться 5 травня о 15:30 у "Сталевій Горі"(вул. Відінська 1Б).

У рамках Сімейного проекту “Пузата мама” головний лікар Рівненської обласної стоматполіклінки Валентина Сухляк розповідає рівненськким вагітним про найважливіші аспекти у догляді, лікуванні зубів під час виношування малюка.

У Рівному в рамках проекту для вагітних "Пузата мама-2018" Рівному відбулась лекція для батьків від лікаря-педіатра-неонатолога Ірини Нагорної.

У магазин розвиваючих іграшок та книг "Всезнайко" завітали рівненські вагітні - учасниці проекту "Пузата Мама 2018".

У Родинному центрі "Сімейка" відбулась лекція для учасниць проекту "Пузата мама-2018".

Професійна доула "Яммі Маммі" Юлія Бать провела для учасниць проекту для вагітних "Пузата мама-2018" лекцію "Потреби жінки під час пологів".

Не всі знають, що в нашому місті працюють дві сертифіковані доули. А для багатьох і досі є загадкою, хто ж така та "доула" і що то за чудернацьке слово таке.

У Рівному дитячий магазин "Кроха" відсвяткував своє 14-річчя.

Материнство надихає, змушує рухатись вперед. Цей факт підтверджує рівнянка, яка після народження малюка створила український сімейний бренд Mariamam.

Окрім того, вагітні отримали стартові пакети учасниць проекту.

25 березня рівненські дітлахи запалюватимуть на Піратській Дитячій дискотеці. Захід відбудеться у "Сталевій Горі".