Пузата мама   - Проект

На фіналі конкурсу «Пузата мама» пройшло справжнє сімейне дефіле. На червону доріжку вийшли майбутні мами, їх чоловіки та дітлахи.

У Рівному відбулось офіційне відкриття унікальної фотовиставки “Пузата мама”.

Майбутні матусі Рівного активно долучаються до фітнес-заннять.

Неймовірні властивості води перевірили на собі цього тижня учасниці проекту «Пузата мама».

Навчання для татусів у рамках проекту «Пузата мама» відбулося вперше.

Учасниці конкурсу "Пузата мама" у яскравих образах пройшли фотосесії вагітних.

Учасниці конкурсу "Пузата мама" продовжують відвідувати корисні занняття.

Цьогоріч вчетверте у Рівному відбудеться конкурс для вагітних «Пузата мама».

Цьогоріч знову у Рівному відбудеться конкурс для вагітних «Пузата мама».

Вчора у Рівному феєричним фінальним шоу завершився Третій обласний конкурс вагітних «Пузата мама-2013», який вже традиційно відбувається щороку у травні. Його організатором та ініціатором є Сімейний клуб «Пузата мама» та його керівник Оксана Прокопчук спільно із рекламно-маркетинговою компанією "Неомарк".

Завтра, 15 травня, о 18 год. у Рівному в автомобільному містечку «Автоград» (вул. Пухова, 85) відбудеться феєричне фінальне шоу конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013», який проводиться у нашому місті вже третій рік поспіль.

У середу, 15 травня, о 18 год. у Рівному в автомобільному містечку «Автоград» (вул. Пухова, 85) відбудеться феєричне фінальне шоу конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013», який проводиться у нашому місті вже третій рік поспіль.

Конкурс для вагітних «Пузата мама-2013», який вже другий місяць триває у Рівному, набирає все більших обертів. Після того, як визначили усіх 13 фіналісток, вагітні активно відвідують різноманітні тренінги, спортивні заняття, плавання та готуються до фінального шоу.

У Рівному триває грандіозний конкурс для вагітних «Пузата мама-2013», де беруть участь найактивніші вагітні рівнянки. Відтак, днями стали відомими імена усіх 13 фіналісток, які, власне, й стануть переможницями проекту.

Вагітних учасниць конкурсу «Пузата мама-2013» на фінальній вечірці, яка відбудеться всередині травня і буде присвячена Міжнародному Дню матері, очікує енергійний та запальний ді-джейський сет. Саме така енергійна клубна музика і стане незвичним доповненням та своєрідною родзинкою фіналу цьогорічного проекту “Пузата мама”, який проходить у Рівному вже втретє.

Популярний у Рівному конкурс для вагітних “Пузата мама” вже третє поспіль популяризуватиме серед рівнян материнство, залучаючи до участі у проекті майбутніх мам з усієї Рівненщини.

Цьогоріч у робочому графіку фіналісток конкурсу для вагітних “Пузата мама” будуть не лише творчі навантаження, а й фізичні. Зокрема, серед них - плавання у басейні.

Саме під таким гаслом цьогоріч пройде конкурс для вагітних “Пузата мама-2013”. Адже своєрідною особливістю цьогорічного проекту є його автомобільне спрямування. Відтак, кожна з фіналісток конкурсу отримає власне, спеціально підібране для неї авто для фотозйомок.

Майбутні матусі Рівного впевнені: вони у своєму стані - найкращі. Принаймні, про це свідчить ажіотаж навколо цьогорічного конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013». Лише минулого тижня його організатори оголосили про початок прийому заявок на участь у конкурсі, як вже взяти участь у ньому відгукнулося чимало вагітних рівнянок, які прагнуть усіляко продемонструвати красу своїх округлих животиків.

На Рівненщині конкурс краси для вагітних «Пузата мама-2013» продовжує пошуки вагітних учасниць. Минулого тижня організатори повідомили про старт прийому заявок на участь у проекті. Відтак, на електронну адресу конкурсу вже надійшли перші анкети конкурсанток. ЧаРівне.інфо знайомить своїх читачів із першими учасницями конкурсу "Пузата мама".

Сьогодні у Рівному відбулась презентація третього щорічного конкурсу краси серед вагітних «Пузата мама-2013», який цьогоріч буде приурочений до Дня матері, який традиційно відзначають у другу неділю травня. Як повідомили організатори, наразі усі вагітні мають шанс стати учасницями конкурсу. Відтак, жінки при надії в черговий раз доведуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Весна вже скоро, і традиційно, вже втретє, у Рівному пройде конкурс краси серед вагітних «Пузата мама». Приурочений він буде до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня. До участі у фіналі конкурсу відберуть 12 учасниць. Головна вимога участі – вагітність з періодом від 3 до 7 місяців. Жінки при надії в черговий раз доводитимуть усьому місту, що бути матір’ю - це і красиво, і модно.