Пузата мама   - Проект

На Рівненщині конкурс краси для вагітних «Пузата мама-2013» продовжує пошуки вагітних учасниць. Минулого тижня організатори повідомили про старт прийому заявок на участь у проекті. Відтак, на електронну адресу конкурсу вже надійшли перші анкети конкурсанток. ЧаРівне.інфо знайомить своїх читачів із першими учасницями конкурсу "Пузата мама".

Сьогодні у Рівному відбулась презентація третього щорічного конкурсу краси серед вагітних «Пузата мама-2013», який цьогоріч буде приурочений до Дня матері, який традиційно відзначають у другу неділю травня. Як повідомили організатори, наразі усі вагітні мають шанс стати учасницями конкурсу. Відтак, жінки при надії в черговий раз доведуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.

Весна вже скоро, і традиційно, вже втретє, у Рівному пройде конкурс краси серед вагітних «Пузата мама». Приурочений він буде до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня. До участі у фіналі конкурсу відберуть 12 учасниць. Головна вимога участі – вагітність з періодом від 3 до 7 місяців. Жінки при надії в черговий раз доводитимуть усьому місту, що бути матір’ю - це і красиво, і модно.