Пузата мама   - Проект

У Рівному триває сімейний проект «Пузата мама-2016». Цього тижня в рамках проекту розпочалися спеціальні ексклюзивні фотосесії.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" відкрили сезон фотозйомок.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" вирушили на фітнес.

На стадіоні вагітні разом з іншими вболівальниками потужно підтримували "вересівців".

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016» набирає обертів. Так, після обрання фіналісток проекту для вагітних розпочалися цікаві та корисні активності. Організатори конкурсу склали для його учасниць дуже насичену програму.

Рівненські вагітні - учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" вирушать на футбол.

Сімейний проект "Пузата мама" вже шість років поспіль гуртує довкола себе не лише вагітних та їх родини, а й соціально активних партнерів.

Близько 20-ти вагітних рівнянок стали учасницями проекту "Пузата мама - 2016".

Рівненський футбольний Народний Клуб «Верес» висловив свою активну підтримку «Пузатій мамі-2016» та навіть стане генеральним спонсором цього конкурсу.

Вчора у Рівному закінчився останній день прийому анкет на участь в унікальному вже шостому конкурсі вагітних «Пузата мама-2016», який триватиме 2,5 місяці і традиційно завершиться у середині травня.

У Рівному щорічний конкурс «Пузата мама» продовжує об’єднувати усіх вагітних, які хочуть стати його учасницями. Він покликаний насамперед популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

У Рівному стартував конкурс вагітних «Пузата мама-2016», спрямований на саморозвиток та набуття досвіду майбутніх мам.

У Рівному проект «Пузата мама-2016» продовжує збирати вагітних на участь у конкурсі. Нагадаємо, що вже 12 жінок виявило бажання стати учасницями конкурсу вагітних, який у нашому місті проходить вже шостий рік поспіль.

Портал «ЧаРівне.інфо» розпочинає знайомити своїх читачів із першими учасницями проекту «Пузата мама-2016».

Рівненські мами демонструють творчість та креативний підхід до створення фотознімків своїх немовлят.

Конкурс для вагітних «Пузата мама-2016» стартує вже нині та триватиме до середини травня, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Відтак, сьогодні вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі від вагітних жінок.

Учасниці фестивалю вагітних "Пузата мама -2015" зустріли одну з учасниць проекту, яка кілька днів тому стала мамою.

Вчора, 12 травня, у Рівному відбулося фінальне шоу п’ятого ювілейного сімейного фестивалю "Пузата мама 2015». Традиційно воно було присвячене до Дня Матері і вже вкотре презентувало рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного.

У Рівному відкрилась фотовиставка, на світлинах якої майбутні матусі.

12 вагітних рівнянок, фіналісток конкурсу вагітних “Пузата мама” відчули себе справжніми фотомоделями. І вже 7 травня усі охочі рівняни зможуть побачити результат спільної роботи.

12 вагітних рівнянок, фіналісток конкурсу вагітних “Пузата мама” відчули себе справжніми фотомоделями.

У Рівному відбудеться вечірка вагітних. Бебі Шауер («Baby shower») – це жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують подруги або сама вагітна за 3-4 тижні до пологів.

У вівторок, 12 травня, о 17 год. у кафе-барі "Глобус" відбудеться феєричне фінальне шоу конкурсу для вагітних «Пузата мама-2015»

Фітнес-заняття для вагітних, зустрічі з лікарями, психологами, безліч цікавих тренінгів, аквааеробіка та плаання у басейні щоденно відвідують 12 фіналісток конкурсу вагітних "Пузата мама 2015".

Аби народити здорову дитину, мати хороше самопочуття під час самої вагітнності та залишитися стрункою навіть після пологів, вагітні рівнянки вирушили на фітнес.

Вагітні рівнянки у яскравих образах стали фотомоделями.

Інформаційний портал «ЧаРівне.інфо» розпитав у головного спонсора сімейного проекту «Пузата мама-2014» народного депутата Юрія Вознюка про основну мотивацію підтримки вагітних.

Рівнянки, учасниці конкурсу "Пузата мама -2015" фотографуються у яскравих образах.

У сімейному проекті «Пузата мама» обрано учасниць проекту. Зараз їх близько 15 - ти.

Рівненські вагітні розповідають, що участь у проекті змінила їх життя, додала впевненості та позитиву.

Вже п`ятий рік поспіль у Рівному проводиться конкурс для вагітних «Пузата мама».

Вже п`ятий рік поспіль у Рівному проводиться конкурс для вагітних «Пузата мама».