Пузата мама   - Проект

У Рівному продовжується набір учасниць на конкурс вагітних «Пузата мама-2017», який проходить вже сьомий рік поспіль.

Впродовж трьох місяців у Рівному триватиме проект для вагітних «Пузата мама-2017». Традиційно проект приурочений до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

Справжню фотосесію під водою влаштували рівненським дітлахам.

Минулого тижня у Рівному пройшов грандіозний фінал сімейного проекту «Пузата мама-2016». З цієї нагоди у скайбарі «Manhаttan», де і проходило дійство, зібралося близько двох сотень рівнян.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Рівненський обланий перинатальний центр.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали Пологовий будинок №1 Рівненської міської ради.

Фінальне шоу «Пузатої мами» традиційно присвячене Дню матері вкотре презентуватиме рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівненщини.

Сімейний проект «Пузата мама-2016» цьогоріч зібрав навколо себе найбільшу кількість партнерів та друзів – більше 50. Зокрема, до великої команди «Пузатої мами» долучилася фотостудія «GarnePhoto» спільно з інтернет-магазином одягу «Garne.com.ua».

Поки самі матусі активно готуюються до фіналу, їх фотообрази, які було презентовано на фотовиставці, стали основою створення картин.

Днями у Рівному на 3-му поверсі ТЦ «Злата Плаза», що у самому центрі міста, відбулося урочисте відкриття ексклюзивної фотовиставки вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016», який став для Рівного вже традиційним і присвячений Міжнародному Дню матері.

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали пізнавальну екскурсію до найбільшого магазину розвиваючих іграшок та книг "Всезнайко".

Завтра, у вівторок, 10 травня, о 12 год. у Рівному на 3-му поверсі ТЦ «Злата Плаза», що у самому центрі міста, відбудеться урочисте відкриття спеціальної унікальної ексклюзивної фотовиставки вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016».

У Рівному сімейний проект «Пузата мама-2016»продовжує знайомити майбутніх матусь з основами догляду за новонародженими та різноманітними аспектами періоду вагітності.

Конкурс "Пузата мама" продовжує набирати обертів.

Зручний та водночас стильний якісний одяг для учасниць сімейного проекту "пузата мама" створив український виробник спортивного одягу ТМ «GERA».

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2016» продовжує різні активності для майбутніх матусь.

Вчора на порталі «ЧаРівне.інфо» завершилось інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua» - вона і отримає головний приз від нашого партнера – сертифікат на придбання меблів з каталогу сайту www.dybok.ua на суму у 3 тисячі гривень.

У Рівному відбулася тематична унікальна масова вечірка вагітних «Baby Shower» в рамках цьогорічного проекту «Пузата мама-2016», який, до слова, проводиться у нашому місті вже шостий рік поспіль.

Учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" долучились футбольного флешмобу "‪#‎я_12тийГравець‬".

Учасниці сімейного проекту "Пузата мама -2016" долучились до збору коштів на порятунок життя семикласника ЗОШ № 20 Максима Гаврилюка.

На порталі “ЧаРівне.інфо” продовжується інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua».

Які речі, засоби гігієни та медикаменти варто брати з собою у пологовий учасницям проекту "Пузата мама -2016" розповідала педіатр "Школи майбутніх мам" магазину "Антошка" Ольга Нестерук

Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це - жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна приблизно за 3-4 тижні до пологів.

Неперевершений дует двох чоловіків: шоумен і ведучий Андрій Осташ (МС Дюк) та рівненський депутат Олександр Курсик провели лекцію для майбутніх матусь.

Практичний психохолог Олена Ярмолюк розповіла вагітним до яких змін у власній поведінці варто підготуватися, як зміняться стосунки в сім`ї, та яким чином ці зміни готують батьків до майбутнього народження дитини.

Днями рівненські «пузаті мами» зустрілися з консультантами по підбору нижньої білизни.

Сьогодні, 19 квітня, на порталі “ЧаРівне.інфо” стартувало інтернет-голосування конкурсу вагітних «Пузата мама-2016» у спеціальній номінації за звання інтернет-переможниці від меблевого партнера проекту – Гіпермаркету меблів «Dybok.ua».

Днями фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2016» відвідали лекцію відомого рівненського косметолога Ольги Щербяк. Вона розповіла майбутнім матусям про особливості догляду за шкірою та власним тілом під час вагітності.

У Рівному завершились 5-денні ексклюзивні фотосесії вагітних в рамках проекту «Пузата мама-2016». Найкращі світлини, зроблені під час них, увійдуть до експозиції спеціальної унікальної фотовиставки, яку урочисто відкриють на початку травня, і вона буде присвячена до Міжнародного Дня Матері.

У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2016» продовжує дивувати.

Вагітні рівнянки продовжують брати участь у щоденних ексклюзивних професійних фотосесіях в рамках сімейного проекту «Пузата мама-2016», за результатами якої буде створена спеціальна фотовиставка.

Учасниці конкурсу "Пузата мама -2016" продовжують готуватись до майбутньої фотовиставки.