Як відучити дитину від пустушки: практичні поради

04.05.2015, 01:48      Переглядів: 5913

Як відучити дитину від пустушки - це одне питання, але закономірно виникає й інше: коли потрібно це робити?

Лікарі радять починати відучувати малюка від соски у віці від 6 до 9 місяців. Якщо за цей час відучити дитину від пустушки не вдалося,  потрібно спробувати знову, починаючи з періоду півтора-двох років, пише tochka.net

Якщо ви твердо вирішили відучити дитину від пустушки, а малюк починає плакати, не можна давати йому соску. Це стосується дітей, яким півроку і трохи більше. Потрібно відволікати його, заспокоювати або трохи змащувати соску несмачним продуктом. Соска не повинна бути в полі зору дитини! Покладіть її подалі, можливо, малюк навіть не помітить відсутності пустушки.

З старшою дитиною доведеться домовлятися. У цьому випадку поступово відучити дитину - це не варіант. Розкажіть, що соска знадобилася іншому малюкові, придумайте казку, скажіть, що він молодець, якщо поділився з кимось пустушкою. Можна сказати дитині, що через тиждень або 3 дні йому потрібно буде обмінятися з казковим героєм пустушкою на щось більш гарне. Якщо пообіцяєте, то обов`язково зробіть подарунок.


Як відучити дитину від пустушки:

Будьте наполегливі. Не можна давати соску за першим покликом або криком.

Якщо у малюка намічаються інші зміни в житті, відкладіть процес на інший час.

Не сваріть дитину за те, що їй важко розлучитися з пустушкою.

Приберіть соску подалі, щоб дитина її не бачила.

Відволікайте дитини.

Стежте за тим, щоб ці правила дотримувалися всі члени сім`ї. За спиною давати дитині пустушку не можна ні бабусі, ні чоловікові - нікому.

 

Погода, Новости, загрузка...

Новини  партнерів

Економічна правда