Як вибрати праску: важливі моменти

17.09.2013, 12:34      Переглядів: 6202

Однією з найбільш незамінних речей у домі, безумовно, є праска. Тому до її вибору варто підійти відповідально, бо служити вона буде досить довго. Ми виділили для тебе основні моменти, на які варто звернути увагу при купівлі нової праски.

Підошва
Підошва є найголовнішим елементом праски. Від неї залежить якість і швидкість прасування. Виробники постійно всіляко намагаються удосконалити підошву, бо в процесі використання вона пошкоджується об гудзики і блискавки і, відповідно, потім може нашкодити одягу. Для її обробки використовують нержавіючу і хромовану сталь, металокераміку, алюміній та алюміній з антипригарним покриттям. Незважаючи на те, яке покриття було використане, тепло по підошві має розподілятися рівномірно.

Підошва з нержавіючої сталі міцна, не дряпається, нагрівається і остигає з середньою швидкістю, нею легко гладити. Часто такого типу підошву доповнюють ще спеціальними напиленнями або отворами, які спрощують процес прасування і захищають поверхню від пошкоджень. Це може бути хромоване покриття, сапфіровий порошок тощо.

Алюмінієві підошви дуже швидко нагріваються і остигають. Такі праски завжди достатньо дешеві, але легко пошкоджуються і псуються швидше.

Праски з керамічними і металокерамічними покриттями легко тримати в руці, вони швидко нагріваються і остигають та легко ковзають по тканині. Крім того, такого типу праски дуже міцні, що робить їх одними з найнадійніших пристроїв.

Потужність
Від потужності праски залежить, як швидко вона буде нагріватися. Середній показник - 1500 - 2000 Вт, такої характеристики тобі буде абсолютно достатньо для побутових потреб.

Температурний режим
Перевіряй, чи тримає праска задану температуру - це дуже важливо для ніжних тканин.

Пара
Використання пари під час прасування допоможе боротися зі старими складками і пересушеними тканинами. У такому випадку ще особливо виручить функція «парового удару». Звертай увагу на рівномірний розподіл парових отворів на підошві праски. Також не завадить носик з бризкалкою, який зручно використовувати для розгладження складок біля манжет.

Додаткові функції
У сучасних прасках є безліч додаткових функцій, за які варто доплачувати іноді вагомі суми. Однією з найцікавіших є дріп-стоп система, яка не дозволяє витікати воді через парові отвори.

Пожежна безпека
Праска ОБОВ`ЯЗКОВО має автоматично вимикатися і вмикатися залежно від ступеня нагріву. Ще краще, коли праска сама вимикається повністю після 10 хвилин зупинки у використанні.

Шнур
Шнур повинен бути довгим і м`яким, добре, коли він приєднаний до праски за допомогою кругового шарніра і має гачки для скручування. Оптимальна довжина - 1,5 - 2 м.

Матеріал корпусу і дизайн
Матеріал корпусу праски повинен бути міцним і вогнетривким. Звертай увагу на дизайн пристрою, якщо праска буде тобі подобатися, і прасувати одяг буде значно приємніше. 

Погода, Новости, загрузка...

Новини  партнерів

Економічна правда